batışehir projesi istanbul shopping fest 2015

İstanbul Shopping Fest’e özel 15 bin lira indirim!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 30.05.2015
EgeYapı, Batışehir'de İstanbul Shopping Fest 2015'e özel 15 bin liralık indirim fırsatı sunuyor.
EgeYapı Group tarafından Emlak Konut arsasında inşa edilen Batışehir projesinde çalışmalar tam gaz devam ediyor. Belli bölümlerinde yaşamın başladığı dev proje, İstanbul Shopping Fest'e sponsor oldu. Bu kapsamda mevcut kampanyalarına ek olarak alışveriş festivaline özel 15 bin liralık indirim sunan Batışehir'de ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor.

batışehir <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=istanbul+shopping+fest+2015'>istanbul shopping fest 2015</a>

Tüm ihtiyaçlara cevap verecek

Tüm etapları bittiğinde 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Batışehir'de şu an 5 bin kişi yaşıyor. Dünyaca ünlü mağazaların bulunduğu Batı Cadde, Four Points by Sheraton Hotel ve Doğa Koleji'nin de bulunduğu dev proje, sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor.

Konumuyla ön plana çıkıyor

Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres Yolu ve TEM'e çok yakın bir konumda inşa edilen Batışehir, konut-rezidans-ofis-alışveriş caddesi-okul ve oteli kapsıyor. 3. Köprü'nün bağlantı yollarına da yakınlığıyla ön plana çıkan Batışehir'de İstanbul Shopping Fest 2015'e özel büyük fırsat, ev sahibi yapar.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

istanbul shopping fest 2015 istanbul shopping fest 2015 batışehir batışehir fiyatları