Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim evler 6

Ispartakule’nin yükselen değeri Bizim Evler 6!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.07.2015
İhlas Yapı'nın dev projesi Bizim Evler 6 ve Metro etabı, Ispartakule'yi zirveye taşıyor.
İhlas Yapı'nın gayrimenkul sektöründe çığır açan markası Bizim Evler, konut almak isteyenlerin ilk durağı olmaya devam ediyor. Son olarak Bizim Evler 6 projesiyle yatırımcılarıyla buluşan ve metro etabıyla bölgenin çehresini değiştiren İhlas Yapı, ev almak isteyenler için de kolay ödeme seçenekleri sunuyor.

1207 konutluk 6 etabıyla 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Teslimleri Haziran 2016'da gerçekleştirilmesi beklenen dev yatırımda ev almak için banka kredisi kullanılabiliyor. Açık otopark, ticari alanları, yüzme havuzları, fitness merkezi, SPA, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı gibi birçok sosyal donatıya sahip olan proje mimari tasarımıyla da Ispartakule'ye renk katıyor.

Projenin hemen yanındaki Bizim Evler 6 Metro etabında ise 454 ev bulunuyor. Burada da konut tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanırken projenin metro çıkışının yanı başında bulunması büyük bir değer katıyor.

İhlas Yapı bugüne kadar Ispartakule bölgesinde Bizim Evler markasıyla 1, 2, 3, 4, 5, 6, Metro ve 7 etaplarıyla aslında bir rekora imza attı. Satışa çıktığı ilk günden itibaren ev almak isteyenlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Bizim Evler'in tüm projeleri aynı zamanda yüksek prim potansiyeline sahip.

bizim evler 6 bizim evler 6 metro