Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim-evler-markali-konut-projeleri-ispartakule

Ispartakule'nin tarihi Bizim Evler'le birlikte yazıldı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 22.08.2016
İhlas Yapı, Ispartakule'de 7 projede 5 bin 600 daire üretti ve binlerce aileyi ev sahibi yaptı.
Gayrimenkul sektörünün lokomotif firmalarından olan İhlas Yapı'nın, İstanbul'un parlayan yıldızı Ispartakule'de inşa ettiği 7 proje adeta gayrimenkul sektörüne damga vurdu. Ispartakule'yi, Ispartakule yapan Bizim Evler markalı tam 5 bin 600 konut bulunuyor.

Yıldız gibi parlayan 7 proje

Binlerce aileyi Ispartakule'de ev sahibi yapan Bizim Evler, aslında bölgenin yıldız gibi parlamasına neden oluyor. TEM Otoyolu'na bir dakikalık mesafede inşa edilen Bizim Evler projeleri, yatırımcılarına her zaman alırken kazandırdı.

Mega yatırımların yanı başında

3. Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken ve 3. Köprü bağlantı yolunun yanı başında yükselen Bizim Evler markalı projeler, bugünlerde metro heyecanı yaşıyor. Kamu yatırımlarının ağırlık kazandığı Ispartakule bölgesi, yaşayanlarına her geçen gün adeta yeni bir müjde veriyor.

8 senede şov yaptı

İhlas Yapı, Bizim Evler serisinin başlangıç tarihi 2007 yılına kadar gidiyor. 8 yıllık süreçte, İhlas Yapı büyük bir başarıya imza attı ve tam 5 bin 600 konut üretti.

İşte 5 bin 600 dairenin hikayesi

İlk olarak 720 dairelik Bizim Evler 1'in startı verildi. Arkasından gelen 522 konutluk Bizim Evler 2 projesini 676 konutluk Bizim Evler 3 takip etti. Daire alıcıları tarafından yoğun ilgi gören projenin dördüncü serisi 780 daire şeklinde tasarlandı. Konut sektöründe bir marka haline gelen projenin Bizim Evler 5 isimli bölümü 710 konut şeklinde inşa edildi. Bölgeye damga vuran, adından sıkça söz ettiren, tüm yatırımcıların gözdesi haline gelen Bizim Evler 6 ise tam 1661 konuttan oluşuyor. Serinin son, yedinci bölümü ise 532 daireden meydana geliyor. İhlas Yapı, tam 7 projede toplam 5 bin 600 dairenin altına imzasını attı.

İhtiyacı gördü, 7 dev projeyle baş döndürdü

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, aynı bölgede 6 bine yakın yeni konut üretmek. Lokasyondaki ihtiyacı çok iyi gören ve adeta Ispartakule'yle adı özdeşleşen Bizim Evler, bugün yerli yabancı tüm yatırımcıların takdirini kazanmış durumda.

Erken teslim etti, yüksek kazancı getirdi

Genele bakıldığında hem kamu yatırımları, hem de özel yatırımlar açısından çok iyi bir durumda olan Ispartakule bölgesi, Bizim Evler'e çok şey borçlu. Erken teslim ve yüksek kazancı adete gelenek haline getiren Bizim Evler, imzasını attığı projelerle hem sektörün hem de Ispartakule'nin vizyonunu değiştirdi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

bizim evler ıspartakule ihlas yapı bizim evler projeleri ıspartakule konut projeleri