Bizim Evler 6 projesinin blokları

Ispartakule'deki tedbir kararı Bizim Evler'i etkilemedi

Konut Projeleri Emine Pile 02.10.2015
İhlas Yapı A.Ş. tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler projesi bölgedeki tedbir amaçlı satış durdurma uygulamasından etkilenmedi.
İhlas Yapı A.Ş., Avcılar ilçesinin Ispartakule bölgesinde birçok parsel için geçerli olan tedbir amaçlı satış durdurma uygulaması ile ilgili açıklama yaptı. "Satış ve Tapu Devir İşlemleri Hakkında Basın Duyurusu” yapan İhlas Yapı A.Ş., Ispartakule'deki Bizim Evler projesinde herhangi bir sorun olmadığı bilgisini verdi.  

Satış ve tapu devir işlemlerine devam!

Şirketten yapılan açıklama şu şekilde: "İstanbul ili Avcılar ilçesi Ispartakule bölgesindeki gayrimenkul satışlarına ilişkin tedbir amaçlı satış durdurma uygulaması, Bizim Evler markalı projelerin tamamının dışında kalmaktadır. Teslimleri tamamlanan Bizim Evler 1, Bizim Evler 2, Bizim Evler 3, Bizim Evler 4 ve Bizim Evler 5'te tapu devir işlemleriyle ilgili herhangi bir problem yaşanmazken, satışı devam eden Bizim Evler 6 ile Bizim Evler 7 projelerinde de aynı şekilde satış ve tapu devir işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgesi Ispartakule'de yer alan binlerce parsel arasında tedbirin konulduğu parsel sayısı ise 60 civarındadır. Bizim Evler projelerinin yer aldığı arsaların tamamı, söz konusu parsellerin dışında kalarak tedbir uygulamasından etkilenmemektedir. Konuyu kamuoyunun bilgisine arz ederiz."

Bizim Evler İhlas Yapı Bizim Evler 6