bizim evler ıspartakule metrosu

Ispartakule metrosu Bizim Evler'i uçuracak!

Konut Projeleri 17.11.2017 14:32

Mahmutbey-Esenyurt metrosunun tanıtım filmi İBB tarafından yayınlandı. Projenin Ispartakule durağı, Bizim Evler projelerinin yanı başında yer alacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mahmutbey ile Esenyurt arasında hizmet verecek metro projesinin tanıtım filmini yayınladı. Mecidiyeköy-Kabataş metrosuyla entegre olacak olan proje, İstanbulluların vazgeçilmezi olacak. Mahmutbey ile Esenyurt arasındaki ulaşım süresi projeyle birlikte 25 dakikaya inecek ve 17 kilometre uzunluğa sahip metro, tek yön için saatte 70 bin kişi kapasiteyle çalışacak. Dev projeyle birlikte Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyat metrosu ve Beşiktaş metrosu entegre olacak. Ayrıca Ataköy-İkitelli metrosu da bu projeyle entegre olacak. Kabataş'tan Esenyurt'a kadar uzanacak metro projesiyle birlikte İstanbul'da 10 ilçe birbirine bağlanacak.

Ispartakule durağı Bizim Evler olacak

İstanbul'da trafiği büyük ölçüde rahatlatacak olan dev metro hattının Ispartakule durağı, bölgede 5 bin 500 konuta imza atan Bizim Evler projelerinin tam ortasında yer alacak. İhlas Yapı imzasıyla hayata geçirilen Bizim Evler markalı projelerde yaşayanlar, İstanbul'un merkezi noktalarına kolayca ulaşım sağlayabilecek.

Yüzde 5 peşin, hemen taşın, 2019'da öde

Son olarak Bizim Evler 7 projesini hayata geçiren ve konut alıcıları tarafından büyük beğeni toplayan İhlas Yapı, Bizim Evler 8 projesi için de düğmeye bastı. Ayrıca firma, Bizim Evler 7 bölümündeki hemen teslim daireleri yüzde 5 peşin, 2019'da ödeme kampanyasıyla müşterilerinin beğenisine sundu. Ayrıca projede peşin ödemelere yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Metro projesiyle birlikte değerine değer katacak olan Bizim Evler markalı projelerin son halkası 7'nci etapta konut teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.