Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim-evler-7

Ispartakule metrosu Bizim Evler'e büyük değer katacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.10.2016
Ispartakule bölgesinin mimarı İhlas Yapı'nın Bizim Evler 7 projesi, Kabataş'a kadar uzanacak metro hattıyla büyük değer kazanacak.
İhlas Yapı'nın Ispartakule'de hayata geçirmekte olduğu Bizim Evler 7 projesinde satışlar devam ediyor. Konumu, geniş yeşil alanları, çocuk parkları ve tüm sosyal donatı alanlarıyla maksimum yaşam keyfi sunan projede fiyatlar 444 bin liradan başlıyor.

2+1 dairelerin 116 metrekare ile 177 metrekare arasında, 3+1 dairelerin 183 metrekare ile 205 metrekare arasında değiştiği Bizim Evler 7'de 4+1 konutlar 218 metrekare büyüklüğe sahip. Cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunulan Bizim Evler 7, önemli prim potansiyeline sahip.

38 bin metrekare arsa üzerine kurulan projede 845 araç kapasiteli otopark, 1939 metrekarelik kapalı spor tesisi, 1774 metrekarelik açık oyun alanları bulunuyor. Bizim Evler 7, toplamda 140 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip.

Cazip fiyatlarla satışta

Devam eden metro projesiyle değerine değer katan Ispartakule'nin yıldızı Bizim Evler 7'de yaşayanlar kısa sürede Mecidiyeköy ve diğer metro bağlantı noktalarına ulaşabilecek. 2+1 dairlerin 444 bin liradan, 3+1 dairelerin 613 bin liradan ve 4+1 dairlerin 682 bin liradan başladığı Bizim Evler 7, bölgeye büyük değer katan İhlas Yapı kalitesiyle yükseliyor.

Bizim Evler 7'nin son hali havadan görüntülendi...

Bizim Evler metrosu nerelerden geçecek?

2019 yılında hizmete alınması beklenen 16,2 kilometrelik hatla Esenyurt-Mahmutbey arası yolculuk 25 dakikaya inecek. Metro; Esenkent durağından hareket edip sırasıyla Bahçeşehir, Ispartakule Bizim Evler, Tahtakale, Hastane, Tema, Halkalı/Atakent Toplu Konut, Mehmet Akif, Bölge Parkı duraklarından geçip Mahmutbey durağında seferini tamamlayacak.

Aktarmayla Kabataş'a ulaşacak

Metro Mahmutbey durağına ulaştığında ise Kabataş'a kadar uzayan 24,5 kilometrelik hatta bağlanmış olacak. Bu hat ise Mahmutbey durağından hareket edip sırasıyla Göztepe, 100 Yıl, Tekstilkent,  Karadeniz Mahallesi, Yeni Mahalle, Kazım Karabekir, Akşemsettin, Veysel Karani, Yeşilpınar,  Alibeyköy, Nurtepe, Kağıthane, Çağlayan, Mecidiyeköy, Fulya, Darphane, Beşiktaş duraklarından geçip Kabataş'a ulaşacak. Bu hattın yolculuk süresi ise 37 dakika olacak. Yani Bizim Evler sakinleri, 62 dakikada İstanbul'un 8 ilçesine ulaşım sağlayabilecek.

Hayata değer katan sosyal donatılar

Yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkartan Bizim Evler 7'de kreş, mescit, kapalı havuz, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, alışveriş mağazaları, mini futbol sahası, sauna, Türk hamamı, fitness ve göl kafe gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

bizim evler 7 bizim evler 7 fiyatları bizim evler 7 nerede bizim evler metro ıspartakule metrosu