bizim-evler-7-ispartakule-metrosu

Ispartakule metrosu, Bizim Evler 7'yi ihya edecek!

Konut Projeleri 17.12.2016 13:31

İhlas Yapı Bizim Evler 7 projesi, Mahmutbey metrosunun Ispartakule durağına yürüme mesafesinde yükseliyor.

İhlas Yapı'nın Ispartakule'de inşa ettiği Bizim Evler 7, TEM Otoyolu'nun yanı başında yükseliyor. Özellikle Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yoluna yakınlığıyla dikkat çeken proje ev almak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. 3. Havalimanı'na da kısa mesafede yükselen Bizim Evler 7'nin en büyük avantajı, hemen önünden geçecek Ispartakule metrosu.

Yaşam 2017'nin ikinci yarısında başlıyor

Teslim tarihi Ağustos 2017 olarak belirtilen Bizim Evler 7 projesinde arsa büyüklüğü 38 bin metrekare olarak belirlendi. Ispartakule'nin en önemli konut markası olan Bizim Evler'in 7'nci serisi de ev alacakların gözdesi konumunda.

Büyük kazanç sağlayacak

Gniş konut tipleriyle aile yaşamının ön planda olduğu Bizim Evler 7 projesi, sahip olduğu sosyal donatı alanlarıyla da tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı. Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasıyla da dikkat çeken proje, muhtemel Kanal İstanbul güzergahında kaldığı için büyük bir değer kazanacak. Yine metronun hizmete girmesiyle, Bizim Evler'in tüm serilerine konut sahibi olanlar, önemli bir kazancı elde etmiş olacak.

Ispartakule metrosunun yanı başında

Dairelerle birlikte ticari birimlerin de yer aldığı Bizim Evler 7 Konutları'nda yaşayanlar, hizmete açılacak metroyla birlikte çok büyük bir ulaşım avantajına sahip olacak. Mahmutbey-Halkalı-Bahçeşehir-Esenyurt Tem Metro'sunun Ispartakule durağı, projenin hemen önünde yer alacak. Ispartakule'den metroya binen yolcu, Mahmutbey'e kadar ulaştıktan sonra aktarmayla Mecidiyeköy'e kadar kesintisiz ulaşabilecek.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com