İnistanbul Hayat / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Hayat projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
inistanbul

İŞ GYO’nun 4 projesi için dev kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 02.08.2016
Emlak Konut GYO tarafından başlatılan tarihi ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ Kampanyası kapsamında, İŞ GYO’ya da ilham verdi.
Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasından sonra harekete geçen birçok proje ile birlikte Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) de yeni bir kampanyaya imza attı. Platform kapsamında  İŞ GYO da Manzara Adalar ve İnistanbul markalı projelerini 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.7'lik bir kredi faizi ile tüketiciye sunuyor.

MANZARANIZ ADALAR OLACAK 

İŞ GYO'nun Kartal'da hayata geçirdiği Manzara Adalar projesi karma bir yapıya sahip bulunuyor. Toplam 975 konuttan meydana gelen Manzara Adalar, her ihtiyaca cevap veren dairelerden meydana geliyor. 1+0'dan 5+1'e kadar farklı dairelerin bulunduğu projede 3 adet konut bloğu, 2 adet ofis bloğu ve 1 adet ticari ünitelerin yer alacağı bir blok yer alıyor. 

Teslimlerin 2018'in ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek olan projede 1+0 stüdyo daireler tükenirken 1+1 daire fiyatları ise 391 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor.

MANZARA ADALAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

İNİSTANBUL DA KAMPANYA İLE EV SAHİBİ YAPACAK 

İŞ GYO ve NEF işbirliğinde hayata geçirilen İnistanbul ise İnsanbul Gala, İnistanbul Lokal ve İnistanbul Hayat projeleri ile kampanya kapsamında dahil oluyor.

Projenin ilk bölümü olan Gala'da toplam 1.140 ünite bulunuyor. İlk etabı 4 blokta 788 konuttan oluşan İnistanbul Gala'da 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Toplam 3 binin üzerinde bağımsız bölümden oluşması beklenen projenin Gala etabı İnistanbul Gala'nın ilk etabı 4 blokta 788 konuttan oluşuyor. Alışveriş merkezleri, genişleyen ulaşım ağı, spor ve kültür tesislerinden oluşan verimli yaşam hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken projede teslimlerin Mart 2018'de başlaması planlanıyor. stanbul Topkapı'da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arsa üzerinde inşa edilen projede daire fiyatları 479 bin liradan başlıyor. 

İNİSTANBUL GALA'NIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

İnistanbul Lokal, 17 bin 944 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Foldhome sistemi ile tasarlanan proje 938 bağımsız bölümden oluşuyor. 1+1'den 4+1 kadar farklı daire alternatifleri bulunan proje lokasyon olarak önemli bir noktada yer alıyor. İki metro durağının arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün hemen karşısında yükseliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c4%b0nistanbul+Lokal'>İnistanbul Lokal</a>

İNİSTANBUL LOKAL İÇİN TIKLAYINIZ!

Projenin son etabı İnistanbul Hayat ise 3 blokta 404 konut olarak inşa ediliyor. İnistanbul'un son etabı olan proje,  16 bin 734 metrekarelik arazi alanına sahip bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre; yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Teslimlerin Aralık 2018'de başlayacağı projede en düşük daire fiyatı ise 381 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

inistanbul hayat

İNİSTANBUL HAYAT ROJESİNİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

İŞ GYO MANZARA ADALAR İnistanbul Lokal İnistanbul Gala İnistanbul Hayat