İş GYO Nef Topkapı

İş GYO Nef Topkapı projesi için ön talep toplanıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.04.2015
İş GYO ve Nef, Topkapı projeleri için "Hayat Beklemez" dediler ve ön talep toplamak için kolları sıvadılar.
"Bazı şeyler bir araya geldiğinde anlamları, büyük heyecan oluşturur. Başlıyoruz!" diyerek yeni projelerini lanse etmeye hazırlanan İş GYO ve Nef, harekete geçti. 

http://www.hayatbeklemez.com/ internet sitesinde talep toplamayan başlayan ortaklık, Topkapı'daki 130 bin metrekarelik arsaya 2013 yılında 320 milyon lira ödeyerek sahip oldu.

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarıyla düzenlediği bir toplantı da Nef ile ortak hayata geçirecekleri Topkapı projesiyle ilgili bilgiler vermişti. 

Topkapı'da işlem tamam! Nef ile İş GYO...

İş GYO ve Nef'in Topkapı cirosu 1,5 milyar lira olacak!

Turgay Tanes, Topkapı projesi için şunları söyledi; Son bir kaç aydır revizyonları nedeniyle vakit alan fakat çok titizlendiğimiz bir proje olan Topkapı'nın lansmanını 2. çeyrekte yapacağız. Nisan sonu veya Mayıs başı gibi lansmana çıkarız. 

İş GYO ve Nef ortaklığında gerçekleştirilecek Topkapı projesinin 1,5 milyar TL'lik bir ciroya sahip olduğunu açıklayan Tanes, yatırım değerini de 1,1 milyar TL olarak belirtti. 

Nef ve İŞ GYO Topkapı projesinin 4 farklı konseptte inşa edileceği ve bu farklı projelerin tamamlandığında bir bütün olarak görüleceği de verilen bilgiler arasında.

İş GYO ve Nef nasıl bir araya geldi?

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Şirketi ile Anadolu Cam Sanayi Anonim Şirketi'ne ait olan Zeytinburnu'ndaki arsa 2013 yılında satışa çıkınca İş GYO ile Nef bu arsaya talip oldu ve satın aldılar. 

İlk etapta İş GYO'nun payı yüzde 75, Nef'in payı ise yüzde 25 idi. Daha sonra Nef, 2014 yılında bir yüzde 25'lik kısmı daha İş GYO'dan satın aldı ve yarı yarıya bölüşülmüş oldu.

Nef ve İş GYO bir araya gelme hikayelerini şöyle aktarıyor;

Bugüne kadar her işte insanları mutlu etmeyi başardıysanız, yaşam kalitelerini geliştirip yüzlerindeki gülümsemeye tanık olduysanız, hep daha iyisini yapmak istersiniz. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve NEF daha fazla insana ulaşmak, onları hayallerine kavuşturmak ve hayatlarına dokunmak için bir araya geldi. Yeni nesil şehirciliğin öncüsü olarak, belirlenen bölgelerde yaşayan insanların ihtiyaçlarına yönelik projeler üretip bölge halkının yaşam kalitesini yukarıya taşımayı amaçlayan işbirliği, Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor.

İş GYO ve Nef ortaklığında inşa edilecek Topkapı projesi için internette bulunan ancak henüz onaylanmayan görseller şu şekilde;

iş gyo nef topkapı projesi

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=nef+i%c5%9f+gyo'>nef iş gyo</a> topkapı projesi

İş GYO Nef Topkapı nef iş gyo