Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Referans Bahçeşehir

İnternette en çok bu projeler arandı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.07.2016
Türkiye genelinde son 30 günde gerçekleştirilen internet aramalarında sizin için proje bazlı bir değerlendirme yaptık.
Türkiye'nin gerçek gayrimenkul sitesi Emlaktasondakika.com olarak son 30 günü içeren internet araştırmasında pek çok veriye ulaştık. 

Binlerce markalı konut projesinin üretildiği Türkiye'den en çok konut inşaatı şüphesiz İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Tabii bu internet arama sonuçlarında da yine en çok İstanbul projelerinin yer alması kimseyi şaşırtmaz. 

Avrupa Yakası lider

Emlaktasondakika.com'un ulaştığı verilere göre son 1 ayda 1512 proje internette arandı. Bu projelerden çoğu İstanbul Avrupa Yakasında bulunurken, yüksek arama sonucuna sahip ilk 30 içerisinde Ankara'dan 3, Bursa'dan ise 1 proje kendine yer bulabildi. 

istanbulda <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=en+%c3%a7ok+aranan+projeler'>en çok aranan projeler</a>

İstanbul'un internette en çok aranan markalı konut projesi 465 bin 114 tekil ziyaretçi ile Avrupark Bahçekent oldu. Avrupark Bahçekent'i 253 bin 137 tekil ziyaretçiyle Vadişehir ve 178 bin tekil ziyaretçiyle Bizimevler 7 izledi. Cihan İnşaat - Konut Yapı ortaklığında inşa edilen Avrupark Bahçekent, 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde 1394 konuttan meydana geliyor. Listenin 4. sırasında ise 156 bin 428 kişinin internette aramasıyla Tual Bahçekent, 5. sırada ise 148 bin 794 tekil ziyaretçinin aramasıyla Piyalepaşa İstanbul yer alıyor.

Ankara'dan 3 proje ilk 30'da!

Son 1 ay içerisinde Ankara'da hayata geçirilen binlerce proje içerisinden Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen SofaLoca, 34 bin 730 tekil ziyaretçi aramasıyla 13. sırada kendine yer buldu. Listenin ilk 30'unu değerlendirirsek 19. sırada Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer alan Park Avenue, 29. sırada ise Çukurambar'da konumlandırılan Protokol Ankara mevcut. 30. sıradan listeye dahil olan Endülüs Park da bir Bursa projesi. 

en çok aranan projeler avrupark tual bahçekent bizimevler 7 vadişehir piyalepaşa istanbul