iş gyo nef topkapı inistanbul

İnistanbul, İş GYO-Nef Topkapı projesinin ismi oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 27.04.2015
Topkapı Davutpaşa bölgesindeki İnistanbul projesi İş GYO-Nef imzası taşıyor. Satışlar, Mayıs ayında başlayacak.
İş ve Nef'in Topkapı'daki Şişecam arsasında hayata geçireceği dev konut projesinin ismi İnistanbul oldu. İçerisinde 1+1'den başlayıp 4+1'e kadar uzanan konut seçeneklerinin yer alacağı projede satışlar Mayıs ayında başlayacak. Projenin yanındaki parselde ise Beyaz İnşaat konut+ticaret alanlarından oluşan yeni bir proje üretecek.

İnistanbul, Topkapı'ya değer katacak

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin yanı başında inşa edilecek olan İnistanbul Topkapı, tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanacak. Emlaktasondakika.com'un haberine göre Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir konumda olması nedeniyle pilot ve hosteslerin de ilgi göstermesi beklenen proje, üniversite öğrencilerinin de yakın markajında olacak.

Davutpaşa metrosuna yürüme mesafesinde

Davutpaşa metro durağının hemen yanında yükselen İn İstanbul, sektörün en yeni projesi olarak göze çarpıyor. Yapımı sırasında 2 bin 400 civarında yeni ağacın dikilmesi planlanan projeyle birlikte Topkapı'daki konut yatırımlarına bir yenisi daha eklenmiş oluyor. Çok geniş yeşil alanları ve kat bahçelerinin de yer alacağı İnistanbul Evleri'nde yapımcı firmaların yüzde 50-50 anlaşması bulunuyor.

İnistanbul İletişim Bilgileri

Telefon: 444 72 21

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

iş gyo nef topkapı inistanbul topkapı inistanbul evleri inistanbul projesi in istanbul konut projesi nerede şişecam topkapı