İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnistanbul Gala

İnistanbul Gala’da daire fiyatları 320 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 28.05.2015
Zengin sosyal olanakları, yeşil alanları, ulaşım avantajları gibi seçenekleriyle yatırımcının dikkatini çeken İnistanbul'da beklenen gün geldi.
İŞ GYO ve Nef Topkapı'da özel bir konut projesi için bir araya geldi. İstanbul'un en değerli bölgelerinden olan Topkapı'da yatırım değeri ve lokasyonu ile 'hap niteliğinde' olan İnistanbul Gala, dev arsa üzerinde yükseliyor. 

Metronun hemen yanındaçok özel bir konut projesi olarak tasarlanan proje, Yıldız Teknik Üniversitesi'nin tam karşısında yer alıyor. Eğitim kurumlarına da komşu olan İnistanbul, önemli sağlık merkezlerine de yakın konumda bulunuyor. 

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan alışveriş merkezleri bölgenin önemine artılar katan bölge yatırımcılara büyük kazanç getirecek. 

Kolay ödeme avantajı sunacak! 

Şehir yaşamına yeni bir soluk kazandıracak olan ve daha ön talep sürecinde büyük ilgi gören projede daire fiyatları ise 320 bin liradan başlıyor.  

Kolay ödeme avantajı sunan projede ise %1 peşinat ve 2.100 liradan başlayan aylık ödemeler içeren banka kredili ve faizsiz 30 ay vadeli ödeme seçenekleri bulunuyor.

İnistanbul Gala