İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnistanbul

İnistanbul, ev sahibine de yatırımcıya da kazandıracak

Konut Projeleri Emine Pile 29.04.2015
İş GYO ve Nef işbirliğiyle Topkapı’da eski Şişecam fabrikasının bulunduğu arazi üzerinde hayata geçirilen İnistanbul şimdiden büyük bir talep görüyor.
Türkiye'nin iki dev şirketi İş GYO ve Nef ortaklığında inşa edilen ve Mayıs ayında satışa çıkması planlanan yeni projenin adı İnistanbul olarak belirlendi. 

İstanbul'un kalabalık şehir yaşantısına yeni bir soluk getirecek ve şehir yaşamının özlenen değerlerini yeniden yaşatacak olan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı dairelerden meydana gelecek. Adeta küçük bir şehir ölçeğinde planlanan İnistanbul, ev alacaklara geniş sosyal donatı alanları sunacak. 

Ön talep sürecinde büyük ilgi!

Ön talep sürecinde büyük bir ilgi gören ve 1 hafta gibi çok kısa süre içerisinde 4 binden fazla talep alan proje yatırımcıların beğenisini üzerine topluyor. 

Ulaşım kolaylığı ile de değerine değer katacak olan İnistanbul, metro hattına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ayrıca arsa E-5 ile Esenler Otogarı'nı bağlayan Dumlupınar Caddesi'ne yaklaşık 600 metre cepheye sahip bulunuyor. 

Nef ve İş GYO'nun yakında tüm detayları paylaşacağı İnistanbul projesi Mayıs ayında satışa sunulacak.

Ayrıca ön lansman başvurularının devam ettiği İnistanbul projesi http://hayatbeklemez.com/ sitesindeki formu dolduranlara avantajlı fiyatlar sunuyor.

İnistanbul