İnci Yaka Ankara / Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat

Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat firmasının İnci Yaka Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnci Yaka Ankara

İnci Yaka Ankara’da yaşam Aralık 2019’da başlıyor

Konut Projeleri Eda Yalçın 17.07.2017
Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat imzası taşıyan İnci Yaka Ankara projesi 276 konut ve 23 dükkandan meydana geliyor.
Ender İnşat ve Kıbrıs İnşaat tarafından hayata geçirilen İnci Yaka Ankara projesi 80 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 276 konut ve 23 dükkândan meydana gelen projede konut tipleri 3,5+1 ve 4,5+1 şeklinde tasarlandı. Daire büyüklükleri 163 ile 180 metre arasında değişen proje Aralık 2019'da teslim edilecek. 

İnci Yaka Ankara fiyat listesi
 
Daire Tipi Fiyat Aralığı
3,5+1 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla
4,5+1 495 bin TL'dn başlayan fiyatlarla
 
Yatırım potansiyeli yüksek bir proje
Ankara'nın en gözde yerlerinden biri olan Mamak'ta yükselen İnci Yaka Ankara projesi yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak sunuluyor. Geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verilecek şekilde tasarlanan projede 15 bin metrekaresi yeşil alana ayrıldı. Lüks ve konforlu detaylara sahip olan projede geniş teras balkonlarıyla dikkat çekiyor. Çocuk oyun alanları, sauna, fin hamamı, kafe, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, süs havuzu, açık ve kapalı otopark gibi birçok sosyal ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlandı. 
Konumuyla öne çıkıyor

Proje Ankara Çevreyoluna 3 dakika, Samsun Yolu'na 4 dakika, Turan Güneş Bulvarı 9 dakika, Kızılay 10 dakika, Ulus 10 dakika, Nata ve Vega AVM 1 dakika,  Dikimevi Metro 10 dakika, IKEA 1 dakika ve Gölbaşı ise 15 dakika mesafede yer alıyor.

 

inci yaka ankara ankara mamak inci yaka ankara teslim inci yaka ankara fiyat