İhlas Armutlu Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü Panorama’da 4 mevsim tatil!

Konut Projeleri 22.04.2018 10:33

4 mevsim tatil tadında bir yaşam sunan İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap ‘Panorama’da teslimler başladı.

Türkiye'nin kendi iskelesine sahip tek tatil köyü İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap ‘Panorama' 1.Etap'tan farklı olarak, devre mülk anlayışı ile değil, tam daire anlayışıyla dikkat çekiyor.

62 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projenin yüzde 85'i yeşil alanlardan oluşuyor. 3, 4 ve 5 katlı 6 blokta üzerinde hayata geçirilen İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap'ta 150 adet 1+1, 300 adet 2+1 olmak üzere toplam 450 tam daire bulunuyor.

Yalova'nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer alan tatil köyünün bir tarafı denizle bir tarafı ormanla çevrili bulunuyor. Tamamı deniz manzaralı proje tüm sakinlerine 4 mevsimlik tatil imkanı sunuyor.

ESKİ KÖYE YENİ ETAP; PANORAMA

Devremülk sisteminin geçerli olduğu Armutlu Tatil Köyü Panorama'da apart daire sahibi olanlar devremülkünü ister yatırım amaçlı ister tatil amaçlı kullanıyor. Her dairesinde kaplıca suyu, her köşesinde kaplıca havuzları, tuz terapi ve çamur terapi alanları bulunan Armutlu Tatil Köyü Panorama, tatil severlerin olduğu kadar kaplıca severlerin de cazibe merkezi konumunda.

Yüzde 90'ı satılan projede cazip imkanlarla satışlar devam ediyor.