Iconova
Haberler / Konut Projeleri / Iconova'nın reklam yüzü Survivor yıldızı Ezgi Avcı oldu!

Iconova'nın reklam yüzü Survivor yıldızı Ezgi Avcı oldu!

Konut Projeleri 12.11.2016 14:32

'Gaziantep'in en karlı konut projesi' şeklinde tanımlanan Iconova'da daire seçenekleri 3+1'den fiyatlar 797 bin TL'den başlıyor.

Gaziantep, Şehitkamil'de Prime Mall AVM'nin karşısında hayata geçirilen Iconova'nın reklam yüzü Survivor yarışmasıyla ünlenen model Ezgi Avcı oldu. 

7 kulede 3+1'den 7+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan Iconova, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek. Örnek daire hazır olan proje, Şireci Grup ve Acarsan Holding ortaklığında hayata geçiriliyor. 

Iconova'da yüzde 1 peşinatla dairenizi hemen seçebilirsiniz. İlk ödemenizi 2017 Temmuz'da yapma olanağı da sunan Iconova'da yüzde 25 peşinat, yüzde 75'lik banka kredisi imkanı mevcut. İş Bankası'ndan kredi kullandığınız takdirde 120 aya kadar 0,70 faiz oranı uygulanıyor. 

ezgi avcı iconova

Iconova'da fiyatlar 797 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 52 bin metrekare arsa üzerine kurulan site, 570 daireden meydana geliyor. Iconova içerisinde; sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, 3 adet yüzme havuzu, mini golf sahası, buhar banyosu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları ile fitness center sıralanıyor. Projenin ticari ünitelerinin yer alacağı Iconova Cadde, en seçkin dünya markalarını bir araya getirecek.

İnşaat alanı 255 bin metrekare olan Iconova, "Gaziantep'in en karlı konut projesi" olarak lanse ediliyor. Projede daire alanları 196 metrekare 3+1'den başlarken 8+2'ler 1000 metrekareye kadar çıkıyor.