Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
huzurlu marmara

Huzurlu Marmara'nın yüzde 80'i tamamlandı

Konut Projeleri Emine Pile 28.06.2017
Huzurlu İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen ve yüzde 80'i tamamlanan “Huzurlu Marmara” projesinde teslimler 1 yıl öne çekildi.
Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlanan Huzurlu İnşaat, 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan projesini söz verdiği tarihten 1 yıl öne çekti.

Ekim 2018'de teslim edilmesi planlanan projede teslimler 1 yıl öne çekilerek 2017 sonunda sahiplerine teslim edilecek.  

BAYRAM BIYIKLI; “ERKEN TESLİMİ KLASİK HALE GETİRDİK”

Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlandıklarını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; Şantiye alanında 500 çalışanımızla projeyi hızla bitirme gayreti içindeyiz.  500 konut ve 27 ticari ünitenin yer aldığı Huzurlu Marmara projemizde inşaatın yüzde 80'i tamamlandı ve ince işçiliklere başlanıldı. Ekim 2018'de planlanan projemizde teslimleri 1 yıl erkene çekerek bu yılın sonunda hak sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz. Dairelerin büyük kısmının sahiplerini buldu. Son daire ve ticari üniteleri de avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.'' dedi.

DENİZ MANZARALI LÜKS DAİRELER

Hayata geçirdiği projelerle konut alıcılarından tam not alan Huzurlu İnşaat, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını Huzurlu Marmara projesinde de konut alıcılarına sunuyor.

Lüks ve rahat yaşam alanları için tasarlanan projede firma, 500 çalışanıyla her ayrıntıyı özenle geliştiriyor.

27.000 metrekare arsa, 18.320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan projede; 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip daire seçenekleri yer alırken, konutlar 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde sınırlı sayıdaki daireler 464.000 TL'den başlangıç gösteriyor. 

YÜZDE 85'İ YEŞİL ALANA AYRILDI

Yüksek standartlarda yaşam vadeden Huzurlu Marmara Projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. 
Yüzde 85'i yeşil alan ve peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor. 

MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara, İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5, Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve AVM'lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, merkezi konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

huzurlu marmara bayram bıyıklı huzurlu marmara teslim tarihi