Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara’da son daireler...

Konut Projeleri Emine Pile 25.04.2016
Huzurlu İnşaat A.Ş. tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Huzurlu Marmara projesinde satışlar hızla devam ediyor.
İstanbul'un son dönemlerde değeri her geçen gün artan ve yüksek prim getiren bölgelerinden Beylikdüzü'nde ‘Huzurlu' bir yaşam başlıyor. Huzurlu İnşaat A.Ş. güvencesiyle inşa edilen Huzurlu Marmara, 500 konutluk lüks konutları ile ev alacakların yüzünü güldürüyor. Ön talep sürecinde 300'ün üzerinde talep gelen ve ilk günden bu yana gördüğü ilgiyi sürdüren projede satışlar hızla sürüyor. 2+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekleri ile ailelere uygun daireler tasarlayan proje 27 bin metrekarelik arsa alanına sahip bulunuyor. 

295 BİN TL'YE 2+1 DAİRE

Anadolu'da binlerce aileyi ev sahibi yapan ve yeni yaşam alanları tasarlayan Huzurlu İnşaat imzası taşıyan projenin yüzde 85'i ise yeşil alanlardan oluşuyor. En düşük daire fiyatının 295 bin liradan başlangıç gösterdiği Huzurlu Marmara'da evini kiraya vermek isteyenler ise aylık 1.500 TL seviyelerinde kira geliri elde edebiliyor. 

SON 45 DAİRE

16 Aralık 2015'te görücüye çıkan ve satışa sunulan Beylikdüzü'nün son gözdesi Huzurlu Marmara'da yoğun ilgi devam ediyor. Lansmana çıkmadan yatırımcının ilgi odağı olan projede son 45 daire ev alacakları bekliyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Huzurlu Marmara beylikdüzü huzurlu marmara beylikdüzü gayrimenkul