Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara’da son 7 dükkan!

Konut Projeleri Emine Pile 05.11.2016
Beylikdüzü’nün en değerli noktalarından birinde inşa edilen Huzurlu Marmara projesindeki dükkanlar büyük ilgi görüyor.
Huzurlu İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nün yüksek prim getiren bölgesinde inşa edilen Huzurlu Marmara'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 27 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 500 konutluk proje, 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 

Ön talep sürecinde 300'ün üzerinde başvuru gelen Huzurlu Marmara'da kısa sürede hızlı bir satış gerçekleştirilirken yatırımcılar kısa sürede yüksek prim elde etti. 

DAİRE FİYATLARI 1.4 MİLYON LİRADAN BAŞLIYOR

Aile yaşantısına uygun sosyal donatıları ve geniş yeşil alanları ile konforlu bir yaşama davet eden proje ticari üniteleri ile de ev alanların hemen her ihtiyacına cevap veriyor. Geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan Huzurlu Marmara'nın dükkanlarında fiyatlar 1 milyon 400 bin lira ile 2 milyon 700 bin lira arasında değişiyor. 180 metrekare ile 374 metrekare arasında değişiklik gösteren Huzurlu Marmara'nın depolu dükkanlarında satışlar sona yaklaşıyor. Toplam 20 adet dükkandan son 7 ticari ünitenin kaldığı projede daireler de dükkanlar da yatırımcısına yüksek kazanç sağlıyor. 

Huzurlu Marmara Huzurlu Marmara dükkanlar