Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara projesi yeşil alan

Huzurlu Marmara’da kazanç dolu bir gelecek!

Konut Projeleri Emine Pile 14.12.2015
Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilen Huzurlu Marmara, kazanç dolu bir gelecek sunuyor.
Beylikdüzü'nün eşsiz noktasında hayata geçirilen Huzurlu Marmara projesi 90 milyon TL'lik yatırım değeri ile yükseliyor. 27 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen proje 500 daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 97 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor. Her ihtiyaca uygun konutların yer aldığı projede yeni evli çiftler için de geniş aileler için de birbirinden renkli seçenekler sunuluyor. Yüzde 85'i yeşil alana ayrılan proje ayrıca göletleri ve yürüyüş parkurları ile yeşille mavi arasındaki tüm tonları ve güzellikleri yaşatıyor.

Atatürk Havalimanı'na 25 dakika, Avcılar İDO İskelesi'ne 10 dakika ve hazırlıkları süren Beylikdüzü İDO İskelesi'ne ise sadece 5 dakika uzaklıkta yer alacak olan Huzurlu Marmara son derece avantajlı lokasyonda konumlanıyor.  

Daire fiyatları 262 bin liradan başlıyor

2+1 dairelerin 262 bin liradan başlangıç göstediği Huzurlu Marmara projesinde 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarda kredi kullanılabiliyor. Ayrıca yüzde 35 peşinatla Huzurlu İnşaat bünyesinde de vade imkanları sunuluyor. 3+1 daireler 497 bin liraya satılırken 4+1 daireler ise 526 bin liradan satışa sunuluyor. 

 

 

Huzurlu Marmara