Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara'da 497 bin liraya 3+1!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 08.10.2015
Huzurlu İnşaat güvencesiyle Beylikdüzü'nde konumlandırılan Huzurlu Marmara projesinde 3+1 daireler 497 bin liradan satılıyor.
Konut projelerinin başkenti Beylikdüzü'nün en değerli bölgesinde 27 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Huzurlu Marmara projesi 90 milyon liralık yatırımla hayata geçiyor.

Geniş yeşil alanları, düzenli siteleri ve sorunsuz yapılaşması ile ekonomik ve kaliteli konut almak isteyenlerin adresi Beylikdüzü'nde yükselen Huzurlu Marmara'da yüzde 35 peşinat ödeyip kalan miktar Huzurlu İnşaat bünyesinde tamamlanıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Huzurlu+Marmara'>Huzurlu Marmara</a> foto galeri

Huzurlu Marmara'da fiyatlar ne kadar?

500 konut ve ticari birimlerden oluşan projede yer alan 2+1 daireler 261 bin liradan, 3+1 daireler ise 497 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların karşısına çıkıyor.

Ekim 2018'de teslim

Avcılar İDO iskelesine 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na 20 dakikalık mesafede yer alan Huzurlu Marmara'nın 2018 yılının Ekim ayında sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Huzurlu Marmara Huzurlu Marmara fiyat