Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara projesinin blokları

Huzurlu Marmara'da 262 bin liraya 2+1 daire!

Konut Projeleri Emine Pile 17.12.2015
Anadolu’nun birçok bölgesinde binlerce konut projesine imzalar atan Huzurlu İnşaat, İstanbul’da 500 konutluk Huzurlu Marmara için kolları sıvadı.
İnşaat sektörü için 2009 yılından bu yana Anadolu'nun birçok yerinde konut projesi hayata geçiren Huzurlu İnşaat, İstanbul'da adından söz ettirecek bir projeye imza atıyor. Firmanın adını bölgenin adı ile buluşturan Huzurlu Marmara, 500 daire ve 26 dükkandan oluşuyor. 27 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede aile konseptine uygun olarak 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor. 

Metrekaresi teslimde 5 bin TL'ye çıkacak 

Anadolu'ya site konseptini getiren ve 'aile' temasına vurgu yapan Huzurlu İnşaat, şimdiye kadar 2 binin üzerinde konut projesi hayata geçirdi. İstanbul'daki ilk projesi için son dönemlerde hızla gelişen bölgelerden Beylikdüzü'nü seçen firma yatırımcıya yüksek prim vadediyor. Lansmana özel metrekare birim fiyatının 3 bin-3 bin 500 TL'den başlangıç gösterdiği Huzurlu Marmara'da fiyatların kısa bir süre sonra yüzde 10 oranında artması bekleniyor.  

Daire fiyatlarının 262 bin liradan başlangıç gösterdiği Huzurlu Marmara'da 3+1 daireler 497 bin liradan, 4+1 daireler ise 526 bin liradan başlıyor. Mimari yapısında modern görüntü ile yöresel ahşabın sıcaklığını bir arada sunan proje doğal görüntüsü ile beğeni topluyor. Tatil köyü tadında bir yaşama kapı açan projede aidatların 250-300 TL'den başlaması planlanıyor. 

Huzurlu Marmara