Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara, Ekim’de görücüye çıkacak!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 17.09.2015
Huzurlu İnşaat imzasıyla Beylikdüzü’nün en değerli noktasında yükselen Huzurlu Marmara'nın lansmanı Ekim'de gerçekleşecek.
Konut projelerinin adeta başkenti olarak öne çıkan Beylikdüzü bölgesinde inşa edilmekte olan Huzurlu Marmara 90 milyon liralık yatırımla hayata geçiyor.

Ekim'de görücüye çıkacak

27 bin metrekare arsa üzerinde 500 konut ve ticari birimlerden meydana gelen Huzurlu Marmara'da inşa çalışmaları başladı. Beylikdüzü'nün en yeni projesinde lansman öncesi ön talep toplanmaya başlanırken, projenin Ekim ayında görücüye çıkması bekleniyor.

Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara'da fiyatlar

Türkiye'deki ilk toplu konut bölgesi olma özelliğini taşıyan Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Huzurlu Marmara, mimarisi, tasarımı ve aile konsepti anlaşıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş yeşil alanları, düzenli siteleri ve sorunsuz yapılaşması nedeniyle ekonomik ve kaliteli konut almak isteyenler için Huzurlu Marmara'da daire fiyatları 261 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Huzurlu evler 2018'de teslim

Gelişen altyapısı, ulaşım olanakları ve prim potansiyeli sebebi ile yatırımcıların da yoğun ilgi gösterdiği Beylikdüzü'nde konumlandırılan huzurlu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Dairelerin alanları 97 ile 117 metrekare arasında değişiyor. Yüzde 35 peşinat ödeyip kalan miktarın Huzurlu İnşaat bünyesinde tamamlandığı Huzurlu Marmara'da teslimlerin Ekim 2018'de gerçekleşmesi hedefleniyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Huzurlu Marmara Huzurlu Marmara lansman Huzurlu Marmara fiyat