Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara projesinin blokları ve yeşil alanları

Huzurlu Marmara basın karşısına çıkıyor

Konut Projeleri Emine Pile 15.12.2015
Gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden Huzurlu İnşaat, 90 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirdiği Huzurlu Marmara projesini tanıtıyor.
Yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına daima kazandıran Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde konumlandırdığı 90 milyon TL'lik yatırım bedeli ile 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan ‘‘Huzurlu Marmara'' projesi yarın Four Seasons Hotel'de düzenlenecek basın toplantısıyla lanse ediliyor.

Bugüne kadar Türkiye'nin bir çok noktasında yüzlerce konut inşa eden Huzurlu İnşaat, dar ve orta gelirli yüzlerce aileyi konut sahibi yapmasıyla tanınıyor.

Teslim ettiği tüm projeleriyle konut alıcılarından tam not alan ve müşterisine daima kazançlı bir yatırım fırsatı sunan Huzurlu İnşaat'ın markalı konut projesi 27.000 metrekare arsa üzerinde Beylikdüzü'nde yükselecek.

Huzurlu Marmara'da 262 bin liraya 2+1 daire!

Beylikdüzü'nün en değerli lokasyonunda inşa edilen ve 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinden oluşan Huzurlu Marmara projesinde daire fiyatları 262 bin liradan başlıyor. Projede 3+1 daireler 497 bin liradan 4+1 daireler ise 526 bin liradan başlangıç gösteriyor.

 

Huzurlu Marmara