Huzurlu Kampüs Residence / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Kampüs Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Kampüs Residence

Huzurlu Kampüs Residence, görücüye çıkıyor

Konut Projeleri Emine Pile 18.08.2016
Anadolu’da binlerce konuta imza atan, Beylikdüzü’nde Huzurlu Marmara'yı inşa eden Huzurlu İnşaat, bu kez Huzurlu Kampüs Residence'a start veriyor.
‘Huzurlu' markası ile huzurun ve güvenin adresi olan Huzurlu İnşaat, şimdi de ‘Huzurlu Kampüsler' için kolları sıvadı. İstanbul Beylikdüzü'nde 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinin sonuna gelen firma, Huzurlu Kampüs Residence ile devlet memurlarına ve öğrencilere hitap edecek.

Devlet memurlarının ve üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek olan proje 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşacak. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken projede 1+1 daireler 89 bin liradan başlayan fiyatlarda satışa sunulacak. 

Kütahya Huzurlu Kampüs ile ‘Huzurlu Kampüs' markalı projelerinin ilk halkasını Kütahya'da başlatan Huzurlu İnşaat, 20 Ağustos Cumartesi günü saat 11.00'de Kütahya Hilton Garden Inn'de projenin detaylarını paylaşacak. 

Huzurlu Kampüs Residence