Hobi Life Kurtköy'de satışlar başladı! 144 bin TL'ye!

Hobi Life Kurtköy'de satışlar başladı! 144 bin TL'ye!

Konut Projeleri 19.04.2013 15:56

56 adet 1+1 dairenin yanı sıra 3+1, dubleks ve tripleks konutların da yer aldığı Hobi Life içerisinde; açık yüzme havuzu, oyun parkı, çok amaçlı top sahası, açık otopark alanı, yeşil alanlar ve sosyal tesis mevcut

5 blokta 80 konuttan meydana gelen Hobi Life lansman öncesi fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Kurtköy'de konumlandırılan Hobi Life'ta 1+1, dubleks, tripleks ve 3+1 konut seçenekleri sıralanıyor. Grup Atlantis imzasıyla hayata geçirilen Hobi Life, modern mimarisiyle ön plana çıkıyor. 

Hobi Life'ta 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 144 bin lira ile 171 bin lira arasında farklılık gösteriyor. Projede dubleks konutların fiyatları 370 bin liradan, tripleks konutların fiyatları 490 bin liradan, 3 oda 1 salon konutların fiyatları ise 408 bin liradan başlangıç gösteriyor.

56 adet 1+1 dairenin yanı sıra 3+1, dubleks ve tripleks konutların da yer aldığı Hobi Life içerisinde; açık yüzme havuzu, oyun parkı, çok amaçlı top sahası, açık otopark alanı, yeşil alanlar ve sosyal tesis mevcut. Kot farkından dolayı birbirinden bağımsız alanlara sahip olan bloklar, farklı yaşam tarzları için farklı daire seçenekleri sunuyor.

Hobi Life, Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport AVM, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi bir çok seçkin eğitim kurumuna oldukça yakında konumda yükseliyor. Doğal yaşamın tüm rengi ve dinginliğiyle karşılanacağınız size özel bu alan, yüksek yaşam standartlarıyla birebir sosyal ilişkilerin gelişeceği sosyal bir ortamı aynı anda sunuyor.

Hobi Life İletişim Bilgileri;

Web: http://www.grupatlantis.com.tr/hobi-life/

Telefon: 0216 685 11 11

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com