Hobby Life Kurtköy'de 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Hobby Life Kurtköy'de 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Konut Projeleri 24.06.2013 16:18

Viaport AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi ve Okan Üniversitesi'ne oldukça yakın mesafede yer alan Hobi Life, Atlantis Grup tarafından hayata geçiriliyor

1+1, 3+1, dubleks ve tripleks konut seçeneklerinden meydana gelen Hobi Life, Kurtköy'de inşa ediliyor. 80 konuttan oluşan Hobi Life'ta son 10 adet konutun satışı sürüyor. 2014 yılının Ağustos ayında tamamlanması hedeflenen Hobi Life, beş blok halinde yükseliyor.

Hobi Life'ta konutların fiyatları 150 bin liradan başlayarak 730 bin liraya kadar yükseliyor. 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle görüntülenen Hobi Life'ta açık otopark alanı, çocuk oyun parkı, çok amaçlı top sahası, açık yüzme havuzu ve sosyal tesis mevcut. 

Viaport AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi ve Okan Üniversitesi'ne oldukça yakın mesafede yer alan Hobi Life, Atlantis Grup tarafından hayata geçiriliyor. 

Kot farkından dolayı birbirinden bağımsız alanlara sahip olan bloklar, farklı yaşam tarzları için farklı daire seçenekleri sunuyor. Hobi Life'ta 56 adet 1+1 konut bulunuyor.

Hobi Life İletişim Bilgileri;

Web: http://www.grupatlantis.com.tr

Telefon: 0216 685 11 11

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com