Hezarfen Konutları / Vefakar Yapı

Vefakar Yapı firmasının Hezarfen Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
hezarfen konutları projesi

Hezarfen Konutları’nda 3+1 daireler 360 bin lira!

Konut Projeleri Esra Karaşin 19.01.2018
Aralık 2022 teslim edilmesi planlanan Hezarfen Konutları projesinde konutların tamamı 3+1 dairelerden oluşuyor.
Vefakar Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası'nda hayata geçirilen Hezarfen Konutları, Arnavutköy semtinde yükseliyor. Yaklaşık 22 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Hezarfen Konutları projesinde konutların tamamı 3+1 dairelerden oluşarak, projede toplam 420 adet konut yer alıyor. 3+1 dairelerin 360 bin lira değerinde satışa sunulduğu projenin teslim tarihi Aralık 2022 olarak planlanıyor.

Hezarfen Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere 2 aşamalı ödeme planı sunuluyor. İlk olarak arsa hisse bedeli olarak 80 bin liralık ücret talep ediliyor ve bu ücret konut satışında peşinat olarak sayılıp dairenin kalan fiyatı üzerinden 90 aylık faizsiz vadelendirme yapılıyor. Konut taksitlerinin ödemesine ise 2019 Ocak ayında başlanıyor.

hezarfen konutları hezarfen konutları fiyat hezarfen konutlarınerede hezarfen konutları teslim tarihi hezarfen konutları daire fiyatları vefakar yapı vefakar yapı hezarfen konutları