Kentplus Mimarsinan / Emay İnşaat

Emay İnşaat firmasının Kentplus Mimarsinan projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Demir La Vida

Her sabah deniz ve göl manzarasına uyanın!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 31.03.2015
Demir İnşaat güvencesiyle İstanbul Büyükçekmece'de inşa edilen Demir La Vida projesi deniz ve göl manzarasıyla dikkat çekiyor.
İspanyolca hayat anlamına gelen La Vida'dan adını alan proje Demir İnşaat güvencesiyle Büyükçekmece bölgesinde yükseliyor. 

42 bin metrekare arsa üzerine kurulan, 110 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı, 19 bin 500 metrekare de satılabilir ticari alan yer alıyor.

Şehir gürültüsünden uzak tatil gibi bir yaşam...

Büyükçekmece'ye damgasını vuran Demir La Vida'da alanları 61 ile 500 metrekare arasında değişen 379 adet konutun yanı sıra, büyüklükleri 90 ile 630 metrekare arasında değişen 30 adet ticari birim de bulunuyor.

3. Havalimanı'na yakınlığı ve şehir gürültüsünden uzak konumu ile adından çokça söz ettiren projede 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut.

Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü ile komşu olan La Vida; hem deniz hem de göl manzarasına uyanmanın ayrıcalığını sunuyor.

Demir La Vida'nın fiyatları;

Yüzde 76'sı yeşil alandan meydana gelen projede yer alan daireler 365 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuluyor.

Zengin sosyal olanaklar...

730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida'nın sosyal olanakları arasında; sauna, yüzme havuzu, fitness center, güvenlik, otopark, çocuk alanı gibi birçok seçeneği birarada bulmak mümkün.

Teslimler 2016'da

Ortadoğu'nun en çok bilinen projesi olarak da değerini her geçen gün artıran Demir La Vida projesinde teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi hedefleniyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Demir La Vida Demir La Vida deniz La Vida fiyat Büyükçekmece satılık daire alt alt