DKY Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

Her katta Adalar manzarası DKY Kartal'da!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 04.05.2015
Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal'da inşa edilen DKY Kartal'da Adalar manzarasına doyamayacaksınız.
Birçok nitelikli projeye imza atılan Kartal bölgesinde 21 bin 600 metrekare arsa üzerine kurulan DKY Kartal projesinin tamamında Adalar manzarası sunan 2+1.5, 3+1.5,4+1.5, 5+1.5'lerden meydana gelen 331 konut yer alıyor.

Her katta Adalar manzaralı

DKY Kartal projesindeki evler manzara avantajı ile dikkat çekiyor. Projede zemin kattan en üst kata kadar tüm daireler Adalar manzarasına sahip. Projeden daire alanların manzaranın keyfini daha fazla çıkarması için tüm dairelerde istendiği zaman camla kapatılabilen bir de balkon mevcut.

Konut, ofis, alışveriş alanlarını içinde barındıran DKY Kartal'ın tam kalbinde çiçek bahçeleri, ağaçlar, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları ve koşu parkurlarıyla çevrili bir park yer alıyor.

DKY Kartal nerede?

Kartal metrosuna 200 metre yürüme mesafesinde yer alan DKY Kartal lokasyon açısından da avantajlı konumda bulunuyor. D-100 ve Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde inşa edilen proje Boğaziçi Köprüsü'ne 22, FSM Köprüsü'ne 25 dakikalık mesafede yer alırken, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 19 kilometre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre yakınlıkta olan eşsiz konumuyla kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında bulunuyor. Ayrıca proje; üniversiteler, hastaneler, AVM'ler ve iş merkezlerinin hemen yanı başında konumlanıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

DKY Kartal Adalar manzarası DKY Kartal sosyal olanakları Kartal satılık ev