Tekfen Hep İstanbul / Tekfen Emlak Geliştirme

Tekfen Emlak Geliştirme firmasının Tekfen Hep İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
HEP İstanbul

HEP İstanbul’un HEP Avantaj'ı için son gün 30 Eylül!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 14.09.2015
Tekfen Emlak Geliştirme, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde HEP Avantaj kampanyasının artık sonlarına yaklaşılıyor.
Projenin yarısının satıldığı HEP İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenler 30 Eylül'e kadar HEP Avantaj'ın fırsatlarından yararlanabilecek. HEP İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenler isterlerse peşin ödemede yüzde 6 indirimden yararlanırken, 15 bin peşinatla %50 banka kredisi kullanarak teslime kadar kalan tutarı 2 taksitte ödeyebilirler. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=HEP+%c4%b0stanbul'>HEP İstanbul</a>

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde yaz ayları boyunca devam edecek avantajlı paketlerin sunulduğu ‘HEP Avantaj' kampanyası için geri sayım başladı. 30 Eylül'e kadar devam edecek kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler kendilerine uygun ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek,  ev sahibi olabilecekler. 

HEP İstanbul'un birinci paketinde evin tamamını peşin ödeyenlere yüzde 6 indirim yapılıyor. İkinci pakette 15 bin TL peşinat ve minimum yüzde 50 banka kredisi kullananlar, kalan tutarı 1 yıl arayla Nisan 2016 ve Nisan 2017'de 2 taksitte ödeyebiliyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=HEP+%c4%b0stanbul'>HEP İstanbul</a> yüzme havuzu

HEP İstanbul'da 2+1 evlerin fiyatları 387.500 TL'den başlıyor

Mayıs ayında temelinin atıldığı ve satışların yarısının tamamlandığı HEP İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenler için yaz kampanyası, avantajlı satış fiyatları da sunuyor. 

HEP İstanbul'da 2+1 daireler 387.500 TL ila 498 bin TL aralığında satışa sunulurken, 3+1 daireler ise 459 bin TL ila 574 bin TL aralığındaki satış fiyatları ile sahiplerini bekliyor. 11 blokta toplam 1424 daireden oluşan projede 2017 yılı Nisan ayında yaşamın başlaması planlanıyor.

HEP İstanbul