Batışehir Premium / EgeYapı Group

EgeYapı Group firmasının Batışehir Premium projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batışehir Premium Rezidans

Hem işinizde hem yatırımınızda kazanın!

Konut Projeleri Emine Pile 29.03.2015
Batışehir’in en özel yerinde ofis, otel ve rezidans yaşamının tam ortasında hayata geçirilen Batışehir Premium, 407 konuttan oluşuyor.
İstanbul'un merkezi bölgelerinden olan Bağcılar'da Premium bir yaşam başlıyor. Ege Yapı Group tarafından rezidans ve ofis tipinde inşa edilen ve yatırımcısına prim getiren proje 165 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Yatırımcılar, yalnız yaşayanlar ve yeni çiftler için oldukça ideal olan Batışehir Premium, 1+0'dan 2+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 

3 bloktan meydana gelen ve birkaç adımda ulaşabileceğiniz Batışehir Meydan'ı ile sosyal olanakları ayağınıza getiren proje, premium hayat anlayışına sahip olanlarla ortak noktada buluşmanın keyfini yaşatacak. 

Premium hizmetler yanınızda!

Yatırımcısına ve kiracılarına verdiği hizmetlerle evinizdeymişçesine gibi hissettiren Premium proje, bilgilendirme hizmetleri ve organizasyon hizmetleri ile her ihtiyacınıza cevap verecek. 

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz projede döviz kurları, borsa bilgileri, yol durumu, hava durumu, indirimli servis bilgileri ve diğer konulardaki her türlü soruya cevap bulabilecek, gıdadan kuru temizlemeye kadar istekleriniz 7 gün 24 saat kapınızda olacak. 

Tüm sosyal imkanlar sizi bekliyor! 

Şehir hayatından bunalanların ve günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin çok memnun kalacağı Batışehir Premium Rezidans'ta dışarı çıkmadan da sosyal yaşamın keyfini çıkarabileceksiniz. 

Ayrıca dileyenler Premium Lounge'de spor yaparken veya havuza girerken İstanbul ve Adalar manzarasının keyfini sürebilecek dilerlerse de özel odalardaki oyun konsollarıyla eğlenceli vakit geçirebilecek.

İstanbul'un merkezindeki avantajlı konumuyla işinizin başarısına başarı katan Batışehir Premium'un iş hayatının ihtiyaçlarına göre farklı büyüklüklerde ofisler sunarken havalimanına ve merkezi yerlere ulaşım kolaylığı ile zamandan da kazandıracak.   

Batışehir Premium Rezidans Bağcılar Batışehir Premium