Helenium Sky Suite / Başarır İnşaat

Başarır İnşaat firmasının Helenium Sky Suite projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Helenium Sky Suites

Helenium Sky Suites’ten şimdi al, 2017 Mart'ta öde!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.11.2016
Başarır İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites’te “Şimdi al Mart 2017’de Öde" kampanyası başladı.
Hayata geçirdiği Helenium markalı konut projeleriyle adından söz ettiren Başarır İnşaat, serinin son halkası Helenium Sky Suites'te yeni bir kampanya başlattı. Kartal'da inşa edilen Helenium Sky Suites'ten şimdi daire alanlar ödemeye 2017 Mart ayında başlıyor. 

15 Mart 2017 tarihinde başlayacak ödeme döneminde de, 120 ay vade için yüzde 0.70 faiz oranı uygulanacak. Projenin 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Henüz lansman döneminde olmasına rağmen yüzde 20 pirim kazandıran Helenium Sky Suites, 1+1'den 3+1'e kadar birçok farklı daire büyüklüğüne sahip. Suites konseptine farklı bir yorum getiren projede “Şimdi al Mart 2017'de öde” dönemi başlıyor. Kampanya kapsamında, Mart 2017 tarihinde başlayacak ödeme döneminde ise,120 ay vade için yüzde 0.70 faiz oranı sunulacak.  

Helenium Sky Suites

Projenin henüz ön lansman döneminde olmasına rağmen yüzde 20 pirim kazandırdığını belirten Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, “Suites konseptinde 3+1 daire seçeneği sunarak ezberleri bozduğumuz projemizde “Şimdi al Mart 2017'de öde” dönemi başlatarak kaçırılmayacak bir kampanya sunuyoruz. 24 ay sonra teslim edeceğimiz projemizden daire satın almak isteyenler ödemeye Mart 2017'de başlayabilecek. Üstelik yüzde 0.70 faiz oranı ile x vadeli ödeme ayrıcalığını da yaşayabilecekler. Başarır İnşaat olarak imza attığımız diğer projelerimizde olduğu gibi, Sky Suite projemizde uyguladığımız bu kampanya aracılığıyla müşterilerimize Başarır İnşaat ayrıcalığını yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.“ diye konuştu. 

Suit konseptine yeni bir soluk kazandırdı

Geçtiğimiz ay başlayan lansman döneminden bu yana ciddi bir taleple karşı karşıya kaldıklarını, hazırladıkları bu kampanya ile lansman sürecini uzatmaya karar verdiklerini vurgulayan Alptekin Başarır, “Bugün artık insanlar ev satın alırken, sadece başlarını sokabilecekleri bir ev almak istemiyorlar. Aynı zamanda yeni bir yaşam satın almak istiyorlar. Evin sağlam, güvenli ve konumunun merkezi olması yeterli gelmiyor. Üst düzey konfor arayışı da beklentide yer alan unsurlar arasında yer alıyor. Başarır İnşaat olarak sunduğumuz üst düzey konforu, 3+1 suit konseptiyle birleştirdiğimiz bu projemizde bu beklentiyi karşılarken süit konseptinde metrekareleri genişletiyoruz. Projemizde en büyük talep 2+1 ve 1+1 dairelere yönelik olarak gerçekleşiyor” dedi. 

alptekin başarır

Metro ve E-5'e 5 dakika, Sabiha Gökçen'e de 10 dakika

85 milyon TL'lik yatırımla suite konseptiyle yükselen Helenium Sky Suite'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 56 metrekareden başlayıp 166 metrekareye kadar uzanan daire çeşitliliğine sahip olan proje, 214 daire ile 4 adet ticari ünite ile dikkat çekiyor. 5 bin 500 metrekare arsa üzerinde, 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje, İstanbul'un önemli bir lokasyonu olan Kartal'da; Metro ve E-5'e 5 dakika, Sabiha Gökçen'e de 10 dakikalık mesafede yer alıyor.  Bulunduğu konum dolayısıyla, Aydos Ormanları, Marmara Denizi ve adaları kapsayan panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. Projede 1+1 daireler 56 ila 78 metrekare aralığında, 2+1 daireler ise 96 ile 111 metrekare aralığında yer alıyor.  Projenin en büyük daire konsepti olan 3+1 daire tiplerinde ise büyüklükler 166 metrekareye kadar ulaşıyor. Projenin 2019 Mayıs tarihinde bitmesi planlanıyor.

Her daireye özel otopark alanı

Helenium Sky Suites'te sosyal donatı olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness, sauna, kafeterya gibi detaylar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her daireye özel bir otopark alanı bulunuyor. 

Helenium Sky Suites başarır inşaat