Tekfen Hep İstanbul /

firmasının Tekfen Hep İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
tekfen HEP İstanbul

Hayatımın Evi Projesi'nin 2. etap satışları başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 25.12.2014
Esenyurt'ta yer alan Hep İstanbul'da hayalinizdeki eve lansmana özel fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla 2014 bitmeden sahip olun.
HEP İstanbul "Hayatımın Evi Projesi" bildiğiniz gibi değil, beklediğiniz gibi bir proje. Bir evde olmasını istediğinizden çok daha geniş kapsamlı bir yaşam alanı. Çocuklarınızın oyun alanlarında güven içinde oynayacağı, 25 dönümü aşan yeşil alanda dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz yeni yaşamanızın merkezi. 

Hep İstanbul'da çocukların sağlıklı bir geleceğe güven içinde adım atacakları özel oyun alanları ve açık aktivite alanları mevcut. 

HEP sağlıklı yaşayın, hayatı paylaşın

Açık - kapalı yüzme havuzlarında ister yaz, ister kış suyun keyfini yaşayın. Basketbol, futbol ve tenis sahalarının yanı sıra kapalı spor alanlarında aileniz ve komşularınızla vakit geçirebilirsiniz.

hepistanbul foto galerisi

2. etap satışlarının başladığı HEP İstanbul'da devam eden özel ödeme seçenekleri ve fiyatları için son gün 31 Aralık!

Projede 70 metrekare 1+1 daireler 193 bin liradan, 115 metrekare 2+1 daireler 320 bin liradan, 157 metrekare 3+1 daireler ise 425 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta. 

Hayatımın Evi Projesi'nde konforunuz için her ayrıntı düşünüldü. Standart olarak sunulan balkonu, vestiyeri, çamaşır dolabı, kapalı otoparkı, deposu, yüksek tavanları ve 100 metrekareden küçük olmayan ferah odalarıyla HEP İstanbul'un evleri eksiksiz bir yaşam alanı vaat ediyor.

HEP İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://hepistanbul.com.tr/
Telefon: 444 8 437

Hep İstanbul Hayatımın Evi Projesi satılık daire esenyurt konut projesi