Hayat Sultanbeyli

Hayat Sultanbeyli’nin fiyatları içinizi ısıtacak!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 18.12.2014
Kaynak Yapı’nın Sultanbeyli’de hayata geçirdiği Hayat Sultanbeyli projesi yıl sonu kampanyası düzenledi
Hayat Sultanbeyli'nin avantajlarla dolu kampanyası soğuk kış günlerinde konut alıcısının içini ısıtıyor. Kampanya kapsamında dairesini peşin almak isteyenlere çok cazip fiyat imkanı sunuluyor.

Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Ev hayalinizi gelecek yıla ertelemeyin. Fiyat avantajından yararlanarak 31 Aralık'a kadar Hayat Sultanbeyli'den dilediğiniz daireye sahip olun” diye söyledi. 

Hemen teslim, 72 konuttan oluşan projeden bugün daire alanların anında taşınmaya da kiraya verme imkanına sahip olduğunu ifade eden Kaynak, “Yaşamın başladığı projede, 105 metrekare 2+1 daireler 214 bin liradan ve aylık 1.427 lira taksitle, 126 metrekare 3+1 konutlar 265 bin liradan ve 1.767 lira taksitle, 135 metrekare 3+1 evlerse 273 bin liradan ve 1.820 lira taksitle satışa sunuluyor. Hayat Sultanbeyli'de 187 metrekare teras dublekslerse 331 bin liradan satılıyor” dedi. 

‘Hayat'ınız ‘Sultanbeyli'de geçsin

Sosyal olanaklarıyla da dikkatleri üzerine çeken Hayat Sultanbeyli'nin içerisinde; çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası ve kafeterya bulunuyor. 

7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu Hayat Sultanbeyli'de her dairede görüntülü diafon ve sadece ortak alanlarda değil daire içlerini de kapsayan tam teşekküllü jeneratör sistemi yer alıyor. Böylece Hayat Sultanbeyli'de elektrik kesintisi yaşanmıyor. Projede, her daire için tanımlı bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. 

10 adet ticari alan var

Hayat Sultanbeyli'de caddeye cepheli projeden bağımsız 10 adet dükkan yer almakta. Tamamının kiralık olduğu ticari alanların büyüklükleri 240 metrekareyle 2 bin 440 metrekare arasında değişiyor. Ticari alanların metrekare kiralama fiyatı ise 11 liradan başlıyor. 

Ulaşımı çok kolay

E-6 ve Şile otoyolundan iki seçenekli ulaşımın mümkün olduğu Hayat Sultanbeyli'de yakında tamamlanacak olan 3. Köprü bağlantı yolundaki Sultanbeyli gişelerine 3 dakika mesafede bulunuyor. 

TEM otoyoluna 4 dakika mesafede konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika ve Boğaz Köprüsü'ne ise 25 dakika uzaklıkta yer alıyor. Yapımı devam eden Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy Metro Hattı Sancaktepe üzerinden Sultanbeyli'ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşacak. 2019 yılına kadar metronun hizmete girmesi hedefleniyor.

Hayat Sultanbeyli İletişim Bilgileri
Web: http://hayatsultanbeyli.com/
Telefon: 0216 592 90 22

Hayat Sultanbeyli fiyat Hayat Sultanbeyli kampanya Sultanbeyli Hayat fiyat listesi