Hayat Residence / Hashimi Group

Hashimi Group firmasının Hayat Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hayat Residence'taki bloklar

Hayat Residence’ta 200 bin liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 05.10.2015
Hashimi Group tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Hayat Residence projesinde 1+1 daireler 200 bin liraya satışa sunuluyor.
İstanbul'un hızla gelişim gösteren bölgelerinden Esenyurt'ta Piri Reis Mahallesi'nde yeni bir projeye başlayan Hashimi Group, 48 daire inşa edecek. 1000 metrekare arsa alanı bulunan projede 1+1'den 4+2'ye kadar daire seçenekleri bulunuyor. 10 katlı tek blokta meydana gelen Hayat Residence'ta daire büyüklükleri ise 27 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. 

Daire fiyatları 200 bin liradan başlıyor

Trafik sorununun üstesinden gelebileceğiniz her çeşit çözümün bulunduğu projede metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve E5 ile TEM ayağınızın altında. Kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz alternatifler sunan Hayat Residence'ta 1+1 daireleirn fiyatı 200 bin lira ile 280 bin lira arasında değişiklik gösterirken 2+1 konut tipinde en düşük daire fiyatı 330 bin lira, en yüksek daire fiyatı ise 430 bin lira olarak dikkat çekiyor. Projede dairelerin yanında ayrıca 8 adet dükkan yer alıyor. 

Hayat Residence'ta daire teslimlerine ise Nisan 2016'da başlanılması hedefleniyor. 

Hayat Residence Hashimi Group