Sinpaş Köyceğiz / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş Köyceğiz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Sinpaş Köyceğiz

Hayalinizdeki eve kavuşmaya az kaldı!

Konut Projeleri Emine Pile 26.04.2015
Sinpaş Yapı tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz şehrin gürültüsünden uzak doğal bir yaşama bekliyor.
Gayrimenkul sektörüne sağladığı yenilikçi konut projeleri ile dikkat çeken Sinpaş, Sinpaş Köyceğiz ile hayalinizdeki evi inşa ediyor. 

291 konuttan meydana gelen Sinpaş Köyceğiz, adından da anlaşılacağı gibi köy konseptinde hayata geçiriliyor. 26 bin metrekare arsa üzerinde yükselen proje köy tadında hayata bekliyor.

Artık hayal değil... 

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan Sinpaş Köyceğiz, biyolojik gölet etrafında geliştirilmiş doğal yaşam konsepti, meyve bahçeleri ve orta kahvesiyle hayalinizdeki eve çağırıyor. 5 ve 15 katlı 13 bloktan oluşan konutlar Patika Evleri, Kır Evleri ve Asma Bahçe Evleri olarak adlandırılıyor.  

Sinpaş Köyceğiz'de bahara özel indirim!

Güney'deki o huzurlu yaşamı İstanbul'a getiren Sinpaş Köyceğiz bahara özel hazırladığı kampanya ile yüzde 15 bahar indirimi sunuyor. Proje % 15 bahar indirimi kampanyası ve hemen teslim avantajı ile hayallerindeki eve kavuşmak isteyenleri bekliyor. 

Sinpaş Köyceğiz