Hasbahçe Kağıthane Evleri

Hasbahçe Kağıthane Evleri’nin temeli atılıyor

Konut Projeleri 31.03.2017 12:46

GENYAP, BAUMİT ve ÖZMA ortaklığında hayata geçirilen Hasbahçe Kağıthane Evleri’nin temeli 1 Nisan 2017 Cumartesi günü atılıyor.

İstanbul'un en değerli merkezlerinden Kağıthane'de hayata geçirilen Hasbahçe Kağıthane Evleri, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 12.00'de yapılacak olan temel atma töreni ile yükselmeye başlıyor. 

Şehir merkezinde temiz bir hava, mavi bir gökyüzü, yeşillikler içinde özel bir koru ve göl manzarasına sahip, Avrupa standartlarına göre tasarlanmış Hasbahçe Kağıthane Evleri, 16 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan proje 2 blok, 119 daire ve geniş dinlenme alanlarından meydana geliyor. Sadece 2+1 dairelere yer verilen projede her dairenin penceresinden şehir ve koru manzarası görünüyor. 500 metrekare özenli peyzaj alanlarına sahip Hasbahçe Kağıthane Evleri'nde yemyeşil bir koru, açık çocuk oyun alanı, kapalı spor salonu, sauna, yürüyüş alanı, kapalı otopark, açık kapalı sosyalleşme alanları gibi ayrıcalıklar bulunuyor.