emlaktasondakika.com hangi proje programı

Hangi Proje programı ilk hafta Sea Pearl Ataköy'de!

Konut Projeleri 16.11.2017 16:14

Konut alıcılarına yol gösterecek olan Hangi Proje programı başladı. İlk haftanın gündemi Sea Pearl Ataköy.

Gayrimenkul ve emlak haberciliği sektörünün lideri emlaktasondakika.com, sektöre bir yenilik daha kazandırıyor. “Hangi Proje” isimli programla birlikte ev almak veya yatırım yapmak isteyenler, tüm sorularına yanıt bulacak. İçerisinde yer alan detaylar sayesinde yol gösterici niteliğe sahip olacak olan Hangi proje programıyla her hafta farklı bir projenin tanıtımı, özellikleri, konumu ve birçok ayrıntısı anlatılacak.

Hangi Proje programının ilk durağı, Bakırköy'den Zeytinburnu-Kazlıçeşme aksına uzanan Sahilyolu'nun denize sıfır tek Premium konut projesi Sea Pearl oldu. Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen ve ilk etabında yaşam başlayan projenin ikinci etabında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Avrasya Tüneli ve Atatürk Havalimanı'nın yanı başında yer alan Sea Pearl Ataköy, ulaşım kolaylığıyla da bölgenin en öne çıkan projesi olarak dikkat çekiyor. Dev proje, 2 milyar 700 milyon dolarlık yatırım büyüklüğüyle de bölgenin en büyüğü konumunda.

Sahilyolu'nun denize sıfır tek premium konut projesi

İçerisinde yer alan eşsiz göleti ve barok tarzında tasarlanan 33 bin metrekarelik yeşil alanıyla muhteşem bir yaşamın kapılarını aralayan Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Denize sıfır konumda hayata geçirilen projede 1+1'den başlayıp 4,5+1'e uzanan ve her ihtiyaca cevap veren konut türleri yer alıyor.