Hane'm Güneşli / Huma Yapı - Mar Tur

Huma Yapı - Mar Tur firmasının Hane'm Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hane’m Güneşli

Hane'm Güneşli halka sunuluyor

Konut Projeleri Emine Pile 21.11.2015
Huma Yapı ve Mar Tur işbirliğinde hayata geçirilen Hane'm Güneşli projesinin 22 Kasım Pazar Yenibosna Hilton Garden Inn’de lansmanı gerçekleştiriliyor
İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Güneşli'de toplamda 44 konut 4 ticari birim olarak inşa edilen Hane'm Güneşli projesinin 22 Kasım Pazar günü Yenibosna Hilton Garden Inn'de lansmanı gerçekleştirilecek. Proje ön talep sürecinin ardından metrekaresi 4.000 / 4.500 TL'den başlayan lansmana özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hane'm Güneşli, yaşamınıza huzur katacak…

Tek blokta 2+1 ve 3+1 daire seçeneği ile ailelerin rahat ve konforlu şekilde yaşaması için her ayrıntı düşünülerek tasarlanan ve toplam 44 daireden oluşan Hane'm Güneşli, kapalı yüzme havuzu, kadınlar ve erkekler için ayrı fitness salonu, buhar odası, sauna, vitamin bar, kapalı ve açık otoparkları, ailece keyifli zamanlar geçirmeniz için özenle tasarlanmış yaşam alanları, yeşili doyasıya hissedeceğiniz bir peyzaj, çocukların güven içerisinde doyasıya oynayabileceği kapalı ve açık oyun alanları ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz kameriyeler sunuyor. 

Hane'm Güneşli yaşamınızı kolaylaştıracak…

Hane'm Güneşli projesi, toplu taşımaya 5 dakika, 212 İstanbul Power Outlet AVM'ye 5 dakika, Atatürk havalimanına 15 dakika, TEM ve E-5 Trafik akslarına 10 dakika, 7/24 güvenliği sağlanacak projede, her daireye modern donanımları ile tasarlanmış, kapalı otopark yeri tahsis ediliyor. Projede teslimler Mayıs 2016'de yapılacak.

Hane’m Güneşli Hilton Garden Inn