Hayat Park İstanbul / Atamer İnşaat - Bayrak İnşaat - Alkan inşaat

Atamer İnşaat - Bayrak İnşaat - Alkan inşaat firmasının Hayat Park İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hayat Park İstanbul

Halkalı'ya Hayat geldi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.03.2015
Konutların teslim edildiği ve yaşamın başladığı Hayat Park İstanbul'da fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Basın Ekspres Yolu'na yakın, Atatürk Havalimanı, TEM ve E5'in tam ortasında yer alan Hayat Park'ta 123 ve 151 metrekare daire seçenekleri mevcut. 

Konutların hemen teslim edildiği Hayat Park İstanbul, Bayrak İnşaat, Alkan İnşaat ve Atamer İnşaat ortaklığında hayata geçirildi. 

4 bin metrekare arsa üzerine 2 blok halinde inşa edilen sitede, 114 konut bulunuyor. Daireler 2+1 yada 3+1 şeklinde tasarlandı. Yaşamın başladığı sitede metrekare kaybı en aza indirilmiş kullanışlı kat planları ve birinci sınıf malzeme tercih edildi.

Ödeme kolaylıkları ve indirimleriyle dikkat çeken projenin tüm dairelerin klima bulunuyor. 

Hayat Park İstanbul satılık daire fiyatları!

Hayat Park İstanbul'da kullanılan markalar şöyle; antre kapılarda Armadi, iç kapı ve mutfakta Eurodecor, iç zemin döşemelerinde Çamsan, radyotör petekleri ve duşakabinlerde Sanica marka tercih edildi.

İleriki dönemde yüzde 50 prim yapması hedeflenen projede 2+1 daireler 270 bin TL ile 420 bin TL, 3+1 daireler 400 bin TL ile 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışta.

Hayat Park İstanbul'da kiralar ne kadar?

Her daire için otopark alanının yer aldığı Hayat Park İstanbul'da yarı açık yüzme havuzu, yeşil alan, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, hobi odaları, sauna, ankastre mutfak, klima altyapısı ve jeneratör sıralanıyor.

Yüzde 75'i yeşile ayrılan Hayat Park İstanbul'da kiraların ortalama 1.000 lira ile 1.500 lira arasında olması öngörülüyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredili ödeme yapabiliyor.

Hayat Park İstanbul