hakyapı satış ve pazarlama koordinatörü evrim kılıç

Hakyapı'dan Pendik'e iki yeni proje Onlife ve Winlife!

Konut Projeleri 07.11.2017 15:16

Hakyapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Evrim Kılıç, Onlife ve Winlife projelerini emlaktasondakika.com mikrofonlarına anlattı.

Hakyapı, Pendik'ye Onlife ve Winlife ismini verdiği iki yeni projeye başladı. Geniş yeşil alanları ve yatay mimarisiyle öne çıkan Onlife'ta fiyatlar 306 bin liradan başlarken, mimari tasarımı ve konumuyla dikkat çeken Winlife'ta rakamlar 316 bin liradan başlıyor.

Hakyapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Evrim Kılıç, emlaktasondakika.com'a verdiği özel röportajda Onlife'ta lansman özel yüzde 10+yüzde 10 indirim kampanyası uyguladıklarını ifade etti. Firma, Winlife projesinde ise 24 ay kira garantisi veriyor.

Hakyapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Evrim Kılıç'ın projeler ve kampanyalarla ilgili açıklamaları şöyle;

Oksijeni bol proje Onlife

“Aydos Ormanları'nın yanı başında oksijeni bol bir proje inşa ediyoruz. Ziyaretçiler konumu ve az trafiği övüyorlar. İnsanlar buradan çıktığı zaman 10 dakikalık sürede istenen bölgeye ulaşmak mümkün”

Lansman fiyatları 306 bin liradan başlıyor

“Projemizde lansman dönemindeyiz ki bu da en avantajlı dönemde olduğumuz anlamına geliyor. Ev almak isteyenlere yüzde 10 peşinat ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyoruz. Onlife'ta 1+1 dairelere yer vermedik. 2+1'lerde rakamlarımız 306 bin liradan başlıyor. Yine kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca peşin ödemelere indirim imkanımız var. 3+1 dairelerimizi de 447 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduk. Evlerimiz 85 metrekare ile 157 metrekare arasında farklılık gösteriyor”

Yüzde 20'si satıldı, kampanyaya özel indirim yaptı

“Kısa sürede yüzde 20'lik satış seviyesine geldik. Burada uygun fiyat politikamız ve cazip kampanyalarımız etkili oldu. Lansman döneminde satış ofisini ziyaret eden müşterilerimiz önemli fırsatlardan yararlanmış olacak. Onlife'ta 60 ay sıfır faiz fırsatıyla birlikte lansman dönemine özel yüzde 10+yüzde 10 indirim uyguluyoruz”

Metroya ring seferi yapacak

“Bölgeye yeni bir sistem getiriyoruz. Metroya 1600 metre mesafedeyiz, 2018 yılında hizmete girecek. Projemizin giriş kapısından ring servis hizmeti vereceğiz”

Winlife'ta lansmana özel 24 ay kira garantisi var

“Winlife projemizde iyi gidiyor. Orada da lansman fırsatları devam ediyor. Konsept olarak Onlife projemizden çok farklı. Winlife'ta 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Ayrıca konut+ticari olarak geçiyor. Bir anlamda karma proje diyebiliriz. Lansmana özel kampanyamızda Winlife'ta 24 ay boyunca 2 bin lira kira garantisi veriyoruz. Projede 1+1'ler 316 bin liradan başlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle de Winlife yoğun ilgi görüyor. Burada az sayıda 2+1 konutumuz var, bu daireler için ise 2 bin 500 lira kira garantisi vereceğiz”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com