Hak Residence Garden / Hak Group Construction

Hak Group Construction firmasının Hak Residence Garden projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hak Residence Garden

Hak Residence Garden'da satışlar devam ediyor

Konut Projeleri Emine Pile 04.12.2015
Hak Group Construction tarafından Antalya'da hayata geçirilen Hak Residence Garden projesinde satışlar devam ediyor.
Antalya Alanya'da 4 bin 100 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Hak Residence Garden Projesi 3 blok halinde yükseliyor. %75 'i satılan Hak Residence Garden projesi 120 daire ve 2 delux villadan meydana geliyor. Proje kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Projede yer alan konutların fiyatları 47 Bin Eurodan başlıyor.

Projesi ve mimarisiyle bölgede ayrıcalıklı ilk residence olma özelliği taşıyan proje, yepyeni yaşam tarzı oluşturmak ve ya da gelecek için en iyi yatırım aracı olarak üretiliyor. Katlarında kış bahçeleri bulunan proje, yüksek katlı residencede toprakla bir arada olmaya, bahçe ekmeğe, ağaç budamaya, gülleri koklamaya ve çocukların toprakla tanışmasına olanak sağlıyor.
 
Denize 400 metre uzaklıkta konumlandırılan Hak Residence Garden Projesinin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, toplantı salonları, spor salonları, hamam, sauna ve buhar odaları bulunuyor. Yapımı devam eden projenin 2016 yılında teslim edilmesi bekleniyor. 

Hak Residence Garden