Güzelbahçe Bella Mina Evleri / Deviren İnşaat

Deviren İnşaat firmasının Güzelbahçe Bella Mina Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Güzelbahçe Bella Mina Evleri

Güzelbahçe Bella Mina Evleri’nde son daireler!

Konut Projeleri Eda Yalçın 14.07.2017
İzmir’in en nezih bölgelerinden olan Güzelbahçe’de hayata geçirilen Güzelbahçe Bella Mina Evleri’nde son 2 daire ve 1 villa alıcılarını bekliyor.
Deviren İnşaat imzası taşıyan Güzelbahçe Bella Mina Evleri 2 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 20 daire ve 2 villadan oluşan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor.  Toplam 22 konuttan oluşan Güzelbahçe Bella Mina Evleri'nde daire büyüklükleri 107 ile 122 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Güzelbahçe Bella Mina Evleri'nde daire fiyatları 596 bin liradan başlayıp 750 bin liraya kadar yükseliyor.
 

Güzelbahçe Bella Mina Evleri'nin fiyat listesi

 Daire Tipi  Fiyat Aralığı
2+1  595 bin TL
3+1 750 bin TL
İzmir Güzelbahçe'de yükselen Güzelbahçe Bella Mina Evleri doğa ile deniz yaşamını bir arada sunuyor. Hemen önünde yer alan masmavi denizi ve plajıyla yazlığınıza gitmeden denize girme ayrıcalığını yaşatacak proje rahat ve konforlu bir yaşam imkanı sunacak.

Konumu ile toplu taşıma araçlarına, çevre yollarına, alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje denize sadece 50 metre mesafede bulunuyor.  

güzelbahçe bella mina evleri güzelbahçe bella mina evleri teslim