Sky Blue İstanbul / Royal Group

Royal Group firmasının Sky Blue İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Blue İstanbul

Güneyin yeni adı Sky Blue İstanbul oldu

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.02.2015
Royal Grup’u oluşturan Okay Mimarlık, Tunart ve Temak ortaklığı, Kartal’daki Sky Blue İstanbul ile markalı konut ligine ilk adımını attı.
Yemyeşil bir hayatın vaat edildiği projede arsanın yüzde 87'si yeşil alana ayrıldı. Toplam 87 konuttan oluşan Sky Blue İstanbul, daire başına düşen 45.5 metrekarelik yeşil alan ile dikkatleri üzerine çekiyor. Emlak sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran ve tüm ev alanların hayali olan “güney cephe isteği”ni gerçekleştiren Royal Grup, Sky Blue İstanbul'daki tüm daireleri güney cepheye konumlandırdı. Beşinci kattan itibaren denizin görüldüğü Prens Adaları manzarasına hakim bulunuyor. Proje 3 bin 880 metrekarelik alana 28 katlı tek blok halinde 87 konut olarak inşa ediliyor. 

Tavan yüksekliği brüt 3.60 metre, net 3.30 metre olan Sky Blue İstanbul'da 1+1 daireler brüt 75, net 42 metrekare, 2+1 daireler brüt 145, net 90 metrekare, 3+1 daireler brüt 195, net 124 metrekare olarak tasarlandı. Akıllı ev konseptiyle donatılan Sky Blue Residence'ın inşaat çalışmaları Mart 2014'te başladı. SkyBlue İstanbul'un inşaat alanı 33 bin metrekare, satılabilir inşaat alanı ise 15 bin metrekare. Projede teslimlerin Aralık 2015'de yapılması bekleniyor.

Toplu ulaşımın merkezinde

Sky Blue İstanbul metroya, E-5 Karayolu'na, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Proje ayrıca hastane, devlet-özel okullara, devlet kurumlarına, AVM'lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu denecek kadar yakın bir mesafede konumlanıyor. Toplam 5 bin metrekarelik alanını kapalı otopark olarak ayrıldığı projede motosiklet tutkunlarına da yer ayrıldı. 

İletişim Bilgileri
Topselvi Caddesi No 93 Kartal İstanbul 
444 5 795
http://www.skyblueistanbul.com/

 

Sky Blue İstanbul Sky Blue İstanbul Kartal Sky Blue İstanbul teslim