Güneşli Park Gardenya / Mutlu İnşaat - Gül Proje

Mutlu İnşaat - Gül Proje firmasının Güneşli Park Gardenya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
cornerlife güneşli beyaz inşaat

Güneşli’de Cornerlife rüzgarı esiyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.01.2015
Mart 2015 tarihinde teslim edilecek olan Cornerlife Güneşli'de daire fiyatları 227 bin 500 liradan başlıyor.
Güneşli'deki konut projeleri arasında konumu ve mimarisiyle dikkat çeken Cornerlife'ta satışlar devam ediyor. Tapuları hazır olan projede teslimler Mart 2015'te başlayacak.

Banka kredisi kullanımına uygun olan Güneşli Cornerlife Evleri'nde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 ev tipleri yer almakta. Fiyatların 227 bin 500 liradan başlamakta olduğu projede banka kredili ödemelerde yüzde 7 indirim yapılıyor. Farklı ödeme planına göre ise yüzde 40 peşinat veriliyor ve kalan miktar 40 ayda sıfır faizle kapatılıyor.

İşbank ile anlaşması bulunan Güneşli'deki Corner Life Evleri konum olarak 5 yıldızlı otellerin yanı başında, Atatürk Havalimanı'na çok yakın mesafede yükseliyor. 50 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje içerisinde yer alan ev sayısı 211 olarak belirlendi.

21 dükkanın hizmet vereceği proje kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, koşu parkuru, amfi tiyatro, kapalı sinema salonu, sauna, hamam, çocuk parkı ve otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Cornerlife Güneşli'nin tüm detayları burada!

cornerlife güneşli güneşli konut projeleri beyaz inşaat