Gümüş Panorama

Gümüş Panorama yatırımcılara emsalsiz fırsat sunuyor

Konut Projeleri 18.01.2017 11:46

Uçar Grup tarafından İstanbul'un en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden Esenyurt'ta hayata geçirilen Gümüş Panorama, yatırımcıların gözdesi oldu.

Gümüş markalı projeleri ile adından söz eden Uçar Grup, Gümüş Panorama ile de yerli-yabancı yatırımcıla tarafından büyük ilgi görüyor. Kurduğu satış ekibiyle özellikle Kuveyt ve Suudi Arabistan'daki yatırımcıları Türkiye'ye getiren firma, projenin yüzde 20'lik diliminin satışını lansman öncesi dönemde gerçekleştirdi.

Kısa zamanda başarılı bir satış grafiği yakaladıklarını belirten Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Uçar “İstanbul'un değerlenen bölgesi Esenyurt'ta Gümüş Panorama projemizle iyi bir lokasyonda yer alıyoruz. Lansman öncesi dönemde olmamıza rağmen iyi bir satış grafiği yakaladık. Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerde yüksek kazanç ve yatırımcıya verdiğimiz güven duygusu karşılığını görüyor. Satış temsilcilerimiz Gümüş Panorama'da ki 120 dairenin satışını gerçekleştirdi. Hali hazırda imza safhasında yaklaşık 30  daire satışımız daha gerçekleşmek üzere. Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Bu güven ve inanç doğrultusunda da yatırımlarımızı  sürdüreceğiz.'' dedi.

AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

İstanbul'un değer kazanan bölgesi Esenyurt merkezde hayata geçirilen Gümüş Panorama, 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 

Bölge ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar son derece ekonomik seviyelerde tutulurken, Gümüş Panorama'da 1+1 daireler 254 bin TL'den başlıyor. 

Konut alıcılarına lansman öncesi  avantajlı ödeme seçenekleri sunan firma, projesinde vade farksız 36 ay taksit uyguluyor.

Konumu ve sosyal donatılarıyla bölgedeki projelerden ayrışan Gümüş Panorama; 121'i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari ünite, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesteni ve sosyal tesisleriyle yatırımcılara emsalsiz bir fırsat sunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipteki daire seçenekleriyle de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. 

GÖL VE DENİZ MANZARASINA SAHİP

İş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla, lu¨ks bir rezidansın konforunu tek bir yapı içinde buluşturan Gu¨mu¨ş Panorama, karma fonksiyonun getirdiği meskenleri ve farklı tipteki ticari üniteleriyle yatırımcılara kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor. 

Panoramik deniz ve göl manzarasına hakim bir noktada yer alan Gümüş Panorama'nın konforlu ev ofislerine, Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü eşlik ediyor.

BEDESTEN MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYOR

Şimdiye kadarki projelerde yapılan çarşı konseptinden farklı olarak yatırımcısına kültürel değerlerin yansıtıldığı bir konsept sunan Uçar Grup, geçmiş dönemlerdeki bedesten adı verilen çarşı konseptini modern yaşamla harmanlıyor.

Geçmişten günümüze kadar uzanan çarşı geleneğinde, bedestenin üzerinden camdan su yolu geçiyor. 30 dükkanın yer aldığı bedesten, gün ışığının camdan yansıyarak yapacağı ışık oyunlarını ziyaretçilerine gezerken görme imkanı sunacak. 

SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR 

Gümüş Panorama projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; iki adet açık -  kapalı olmak üzere yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası gibi sportif alanlar ile birlikte kapalı fitness, spa salonu, spa kullanımı için kapalı bir yüzme havuzu, hamam, sauna, ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış açık - kapalı çocuk oyun alanları yer alıyor. 

LOKASYONUYLA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR

İstanbul'un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor.  

Esenyurt'ta ki resmi kurumlara yakınlığı ile öne çıkan proje; yapımı devam eden 3. Havalimanı,  hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yollarına kısa sürede ulaşım imkanı sağlıyor.  

İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler  2018 yılının son çeyreğinde yapılacak.