Gülnar Koru Evleri, Deneyim İnşaat'ın yeni projesi!
Haberler / Konut Projeleri / Gülnar Koru Evleri, Deneyim İnşaat'ın yeni projesi!

Gülnar Koru Evleri, Deneyim İnşaat'ın yeni projesi!

Konut Projeleri 04.10.2012 16:33

Zekeriyaköy bölgesinin tadını çıkarabileceğiniz bir başka Deneyim İnşaat projesi Gülnar Koru Evleri, 1+1 daireler, çatı ve bahçe dubleksleri ve tripleks villalar gibi birbirinden farklı seçenekler sunuyor

Deneyim İnşaat'ın ikici Zekeriyaköy projesi Gülnar Koru Evleri, yakında satışa çıkacak. Hobi bahçeleri, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor salonu, organik havuz, ini golf sahası, bisiklet parkuru ve çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal olanağın sunulacağı Gülnar Koru Evleri'nin yapımı 2014'de tamamlanacak.

Zekeriyaköy bölgesinin tadını çıkarabileceğiniz bir başka Deneyim İnşaat projesi Gülnar Koru Evleri, 1+1 daireler, çatı ve bahçe dubleksleri ve tripleks villalar gibi birbirinden farklı seçenekler sunuyor. 
 
 
19 bağımsız birimden meydana gelen Gülnar Koru Evleri, özellikle konumlandığı lokasyon bakımından çok dikkat çekecek. Doğanın tüm güzelliklerinin bir araya topladığı Gülnar Koru Evleri'nde, bütçenize ve yaşam tarzınıza uygun evler bulunuyor.
 
Gülnar Koru Evleri'nde; Ağaçların gökyüzünde birleştiği yer korunun kapısı... İçeri girdiğiniz an sizi yepyeni bir hayatın beklediğini anlayacaksınız. Her tarafı ağaçlarla çevrisi bir koruda ailenizle yaşayabileceğiniz bağımsız bir mekan hissi. 
 
Hobi bahçeleri ile kendi yetiştirdiğiniz domates ve biberlerin tadına varacağınız Gülnar Koru Evleri'nde tenis kortu, basketbol sahası ve mini futbol sahası yer alıyor.
 
Gülnar Koru Evleri İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0212 269 27 13
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com