Greenox Residence / Aycan&Feres Ortaklığı

Aycan&Feres Ortaklığı firmasının Greenox Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Greenox Residence

Greenox Residence için ön talep toplanıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.04.2016
Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından Kağıthane’de hayata geçirilen Greenox Residence için ön talep toplama dönemine girildi.
Lansman öncesi avantajlı fiyat ve ödeme planı ile ön talep toplanan projede resmi satışlar 21 Nisan günü başlayacak… 

İnsana, konforlu yaşama ve doğanın kendisine odaklanan Greenox Residence, yatırımcısına kazandıran modern İstanbul projesi olarak inşa ediliyor. Her yıl binlerce binanın eklendiği, giderek betonlaşan İstanbul'da, kentsel dönüşümü “Yeşil dönüşüm” olarak geliştirmeyi hedefleyen Aycan-Feres İş Ortaklığı, Greenox Residence projesini İstanbul için büyük bir fırsat olarak görüyor. “Green” ve “Oxygen” kelimelerinin birleşiminden oluşan Greenox ismi, insanın doğaya ve temiz bir havayı birlik içerisinde solumaya olan ihtiyacının ‘residence' formatında vücut bulmasını temsil ediyor.

Greenox Residence Avrupa Yakası'nın merkezinde, finans merkezlerinin, iş yerlerinin ve alışveriş mekanlarının konumlandığı Büyükdere Caddesi'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yükseliyor. Kağıthane'nin ikon projesi olması hedeflenen Greenox Residence, 24 katlı blokta A+ konseptte 170 konuttan meydana geliyor.  

 

Greenox Residence Aycan-Feres