Cornerlife Güneşli / Beyaz İnşaat - Keleş İnşaat

Beyaz İnşaat - Keleş İnşaat firmasının Cornerlife Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Greenist güneşli daireleri

Greenist'te yaşam başladı, özellikler ortaya çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.12.2014
Yaşamın başladığı ve konutların hemen teslim edildiği Greenist, Güneşli'de konumlandırıldı.
1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 dairelerin yer aldığı projede, her dairenin kendine has bir balkonu, terası veya kat bahçesi bulunuyor. Son töruşları tamamlanan projede, daire teslimleri hemen yapılıyor.

80 dönüm koru alanı

20 dönüm alan üzerine kurulan Greenist projesinde 174 daire yer alıyor. 20 dönüm arazinin 14 dönümü yeşil alan, ayrıca etrafı da 80 dönüm koru alanı ile çevrili.

2 bin 800 metrekare sosyal alan

1.300 metrekare açık 1.500 metrekare kapalı toplamda 2.800 metrekare sosyal alan çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, hobi odaları, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, duş ve soyunma odaları, oyun salonu, kafe ve restoran yer alıyor. 

Soğuk havalar düşünülerek çocuklar için servis bekleme alanları oluşturuldu. 

greenist foto galerisi

Greenist'te beyaz eşya

Greenist'te fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi (projesine kurutma makinesi sığmayan dairelerde, yıkıma ve kurutma özellikli makine) salon ve ebeveyn mutfak odasında klima veriliyor.

Projesinde gömme dolap olan dairelerin dolapları da Greenist'ten! Ayrıca 2+1 ve daha büyük daire tiplerinin hemen hemen hepsinde çamaşır odaları da bulunuyor. 

Oda sayısına göre otopark

Her daireye oda sayısı kadar otopark. 1+1'e bir, 2+1'e iki, 3+1'e üç, 4+1'e dört araçlık otoparkın yanı sıra misafir araç otopark alanı da bulunuyor. Her daire için daire büyüklüğüne göre 5 ile 15 metrekare arasında depo odası mevcut.

Greenist İletişim Bilgileri;

Web: http://www.greenist.com.tr/
Telefon: 0212 503 07 75

Emlaktasondakika.com

Greenist saray grup güneşli satılık daire kiralık daire Greenist